Adım Adım Yönderle

Adım Adım Yönderle Lise!
Üniversite sınavı hazırlık sürecinde tecrübeli kişilerin fikirleriyle buluşmak ve yönderlik desteği alarak hayallerine bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız platformumuzdan kayıt ol sekmesi arayıcılığıyla hemen kayıt olmalısınız! Kayıt olmak tamamen ücretsizdir!Türkiye’nin yeni nesil ilham kaynağı olan Yönderle’de üniversite sınavı hazırlık süreci konusunda tecrübe kazanmış ve bu kazanmış olduğu tecrübeleri üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere aktarmak için sabırsızlanan birçok üniversite öğrencisi ve profesyonel rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren uzman kişiler bulunuyor. 
Platformumuzda yer alan ‘’Yönderle/Lise’’ sekmesi arayıcılığıyla bu kişileri ”üniversite sınavı sonucundaki başarı sıralamalarına” ve/veya ”okudukları üniversite ve/veya bölüme göre” filtreleyip görüntüleyebilirsiniz. Yönderlerin profillerine eriştiğiniz taktirde yönderin bilgilerine ve deneyimlerine ulaşabilir, görüşme gerçekleştirmek istediğiniz yönderi seçebilirsiniz.Yönderlerimize sormak istediğiniz sorular varsa görüşme başlatmadan önce veya görüşme sürecinizde soru sormak istediğiniz yönderimizin profil sayfasında yer alan ”Yöndere Sor!” butonuna tıklamanız gerekmektedir.Açılan sayfada ”Yeni Mesaj” oluştur butonuna tıkladıktan sonra ”Alıcılar” kısmına mesaj atmak istediğiniz ”Yönderimizin” adını girmeniz ilgili ”Konunun Başlığını” ve ”Mesajınızı” yönderimize iletmeniz gerekmektedir. Mesaj sekmenizdeki ”Gelen Kutunuzu” kontrol ederek yönderimizin sorularınıza vermiş olduğu cevapları görüntüleyebilirsiniz.
“Yönderlik” almak istediğiniz ve tecrübeleriyle bir an önce kavuşmak istediğiniz kişinin profil sayfasındaki durum butonunda ‘’Müsait’’ sekmesini görüyorsanız ve aynı zamanda
”Müsaitim! Şu anda Görüşme Gerçekleştirmek İçin Randevu Almalısın!” cümlesiyle karşılaşıyorsanız herhangi bir bekleme süreci yaşamadan ilham ve tecrübe kaynağınız yönderinizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
“Yönderlik” almak istediğiniz ve tecrübeleriyle bir an önce kavuşmak istediğiniz kişinin profil sayfasında yer alan ”Görüşme Başlat” tuşuna tıklamanız gerekmektedir.Yönderimizin açılan ”Randevu Takviminden” o an için size uygun olan görüşme gerçekleştirmek istediğiniz vakit aralığını ve paket’ seçip herhangi bir bekleme süreci yaşamadan ilham ve tecrübe dolu bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.Randevu alma sürecinizde seçmiş olduğunuz ilgili paketin satın alma ve ödeme sürecini tamamlamanız gerekmektedir.İlgili süreç tamamlandıktan sonra detaylı bilgilendirmeleri sisteme kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresine iletileceğini bildirmek isteriz.
Randevu alma sürecinizde seçmiş olduğunuz zaman diliminde ‘’Giriş Yap’’ sekmesi aracılığıyla ”yonderle.com” web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yaptıktan sonra isminize tıklayıp profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.
Profilinizi görüntüledikten sonra menüde yer alan “İlham Atölyeleri” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Artık katılacağınız görüşmeyi görebilir, görüşmenize ne kadar vakit kaldığını görüntüleyebilirsiniz.
“Görüşmeniz Gerçekleştiriliyor!” ifadesiyle karşılaştığınız zaman, ilgili görüşmeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat!” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak görüşmenin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.
“Görüşmeniz Gerçekleştiriliyor!” ifadesiyle karşılaştığınız zaman, ilgili görüşmeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat!” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak görüşmenin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.
Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra ”Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz” sorusuna ”Mikrofon” seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alan kamera işareti ile ”Web Kamerasını Paylaş” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. İlham ve tecrübe dolu bir görüşme gerçekleştirmenizi dileriz.
“Yönderlik” almak istediğiniz ve tecrübeleriyle bir an önce kavuşmak istediğiniz kişinin profil sayfasındaki durum butonunda “Müsait” sekmesini görüntülüyorsanız ancak o an görüşme yapmak için siz müsait değilseniz veya yönderimizin profil sayfasında “Müsait Değil” sekmesini görüntülüyorsanız eğer yönderimizin profil sayfasında yer alan “Tıkla ve Randevu Al” butonuna tıklayarak yönderimizin randevu takviminden randevu alarak ilham ve tecrübe dolu bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
Yönderimizin profil sayfasında yer alan ”Tıkla ve Randevu Al” butonuna tıklayarak Yönderimizin ”Randevu Takviminden” size uygun tarih/saat ve paket opsiyonunu seçmeniz gerekmektedir.
Randevu alma sürecinizde seçmiş olduğunuz ilgili paketin satın alma ve ödeme sürecini tamamlamanız gerekmektedir.İlgili süreç tamamlandıktan sonra detaylı bilgilendirmeleri sisteme kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta adresine iletileceğini bildirmek isteriz.
Randevu alma sürecinizde seçmiş olduğunuz tarih ve saatte ‘’Giriş Yap’’ sekmesi aracılığıyla ”yonderle.com” web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş yaptıktan sonra isminize tıklayıp profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.
Profilinizi görüntüledikten sonra menüde yer alan “İlham Atölyeleri” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Artık katılacağınız görüşmeyi görebilir, görüşmenize ne kadar vakit kaldığını görüntüleyebilirsiniz.
“Görüşmeniz Gerçekleştiriliyor!” ifadesiyle karşılaştığınız zaman, ilgili görüşmeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat” ve “Görüşmeye Katıl!”butonlarına tıklayarak görüşmenin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.
Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra ”Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz” sorusuna ”Mikrofon” seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alan kamera işareti ile ”Web Kamerasını Paylaş” seçeneğini seçtiğinizden emin olun. İlham ve tecrübe dolu bir görüşme gerçekleştirmenizi dileriz.
İlham kaynağı olan atölyelerimizde sizlere tecrübelerini aktaran ve sizlere ilham dağıtmak için çok çalışan Yönderlerimizle gerçekleştirdiğiniz görüşmeler hakkında bizimle değerli fikirlerinizi ve katkılarını paylaşmanızı çok isteriz!Üniversite sınavına hazırlık sürecinde daha fazla öğrenciye destek olabilmesi ve atölyelerimizin çok daha fazla kişiye ilham kaynağı olabilmesi için her yerde bizlerden bahsetmeyi lütfen unutma!

Adım Adım Yönderle Üniversite!

21.yüzyıl dünyasını yakından takip etmek, kariyer yolculuğunda ilham alabilmek ve kendini geliştirebilme fırsatı yakalamak istiyorsan sitemiz üzerinde yer alan ‘’Kayıt Ol’’ sekmesi arayıcılığıyla platformumuza hemen kayıt olabilirsin, kayıt olmak tamamen ücretsizdir!

Platformumuzda yer alan yer alan ‘’Yönderle/Üniversite’’ sekmesi aracılığıyla profesyonel eğitmenlerimizin ve akran eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu platformumuz üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleşecek sertifikalı dijital ilham ve yetkinlik atölyelerini görüntüleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ilham atölyelerine tıklayarak atölye hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

1)Pek çok üniversite öğrencisine yetkinlik ve ilham kaynağı olacak bu atölyeleri gerçekleştirecek eğitmenlerin profillerine eriştiğinizde eğitmenlerimizin bilgilerine ve deneyimlerine ulaşabilir, gerçekleşecek ilham ve yetkinlik atölyeleri hakkında bir soru işaretiniz olduğu taktirde platformumuz üzerinden eğitmenlerimizin profil sayfasında yer alan ‘’Eğitmene Sor’’ butonuna tıklayarak sizin için özel olarak hazırlanmış profilinizdeki mesaj sekmesi aracılığıyla eğitmenimize ulaşabilirsiniz.

2)Mesaj sekmesi aracılığıyla eğitmenimize mesaj gönderirken ”Kullanıcı Adına Soru Sormak İstediğiniz Eğitmenin Adını” yazmanız gerekmektedir.

1)Katılmak istediğiniz dijital ilham ve yetkinlik atölyelerini belirledikten sonra ilgili eğitimlerin satın alma sürecini tamamlamalısınız. 

2)İlgili süreç sonrasında atölyenin gerçekleşeceği tarihlerde ve saatlerde kullanıcı adınız ve şifreniz ile web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

3)Size özel tanımlanmış profil sayfanızda yer alan ”İlham Atölyeleri” sekmesi ile ”Katılacağınız İlham Görüşmeleri” başlığı altında görüşme atölyelerini görüntüleyebilir, herhangi bir ek platform veya uygulama indirmeye gerek kalmadan atölyelerimize katılabilir, kariyer yolculuğunda kendini geliştirmenin mutluluğuna ulaşabilirsiniz.

4)Oluşturulan ilgili görüşmelere eğitimin başladığı saatte tıklayıp ”Görüşmeyi Başlat” ve ”Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği ilham ve tecrübe atölyesine katılabilirsiniz. 

 

 

 

Yetkinlik ve İlham kaynağı olan atölyelerimizde sizlere tecrübelerini aktaran ve sizlere ilham olmak için çalışan ‘’Eğitmenlerimizle’’ gerçekleştirdiğiniz atölye çalışmaları hakkında bizimle değerli fikirlerinizi ve katkılarını paylaşabilirsiniz!

İlham ve yetkinlik atölyelerimizin çok daha fazla kişiye yetkinlik ve ilham kaynağı olabilmesi için her yerde bizlerden bahsedebilirsiniz!

SIKÇA SORULAN SORULARA GİT!