Anda Kalmak: Mindfulness Atölyesi

Bu eğitimde anda kalmanın nasıl olacağını konuşacağız. Anda kalmak nedir? Anda kalmak için neler yapabiliriz? Düşüncelerimizi, duygularımızı nasıl yaşadığımız ana getireceğiz? Sürekli geçmiş veya gelecekte olan zihnimizi nasıl bu ana getireceğiz? gibi soruların cevaplarını hep birlikte bulacağız. Özel ve iş hayatımızı önemli ölçüde etkileyen Mindfulness konusunu keşfetmek, deneyimlemek ve hayatınıza uyarlayabileceğiniz pratikler keşfetmek istiyorsanız bu eğitim sizleri bekliyor! Eğitimde görüşmek üzere.
.
.
.
“Anda Kalmak: Mindfulness Atölyesi”ne Nasıl Katılabilirsin?

1) Kayıt Olma Sürecini tamamla!

2) 25 Şubat 2021 tarihinde saat 18.50‘de eğitime kayıt olma sürecinizde oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile “www.yonderle.com” üzerinden platforma giriş yapmanız gerekmektedir.

3) Giriş yapma sürecinizi tamamladıktan sonra açılan panelde isminize tıklayıp profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.

4) Profilinizi görüntüledikten sonra açılan menüde “İlham Atölyeleri” sekmesini seçmeniz gerekmektedir.

5) Artık ilham atölyesinin gerçekleşeceği ”Anda Kalmak: Mindfulness Atölyesi’ni” görüntüleyebilirsiniz.

6) 25 Şubat 2021 tarihinde saat 18.50’de “Görüşmeniz gerçekleştiriliyor!” ifadesiyle karşılaşacaksınız. Bu ifade ile karşılaştığınız zaman ilgili atölyeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat!” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.

7) İlham Atölyemiz saat 19.00’da başlayacaktır ancak sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için eğitimin gerçekleşeceği atölyeye saat “18.50” itibariyle girmenizi tavsiye ederiz.

8) Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra “Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz? sorusuna “Mikrofon “ seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alan kamera işareti ile “Web Kamerasını Paylaş!” seçeneğini seçtiğinizde lütfen emin olun.

9) İlham Atölyesinin keyfini çıkarabilirsiniz!

5 KAYITLI ÖĞRENCİ

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

SATIN AL!15 KALAN KONTENJAN
  • 149.99  44.99 
  • 4 saat
  • 20 TOPLAM KONTENJAN