Duygusal Zekâ Atölyesi

30 Yıldır İletişim Dünyasının içinde Tutkuyla Var Olan Bir Uzmanın Gözünden

İş hayatından özel ilişkilere, yaşamın her alanında duyguları iyi yönetebilmenin önemi büyük. İşte bu noktada da sahneye duygusal zekâ giriyor. Duygusal zekâ becerilerinizi geliştirmekse, kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyarak her iki tarafın da yararına olacak şekilde, ortak bir paydada buluşabilmekten geçiyor.

Her katılımcıya özel Duygusal Zekâ Testi ve Öz Farkındalık Analiz Soruları, örnek hikayeler, vaka analizleri ve eğitim boyunca paylaşılacak ek kaynak önerileri eşliğinde kendi duygularınızı ve çevrenizdekilerin duygularını daha iyi anlayarak yönetebilmenizi sağlıyor, böylece yaşam kalitenizi yükseltmenizde rol oynuyoruz.

Duygularımı en doğru şekilde nasıl yönetebilirim?
Duygularla akıllı olmak ne demek?
Duygusal zekâ becerilerimi nasıl geliştirebilirim?

Duygusal Zekâ Atölyesine Nasıl Katılabilirim?

1) Kayıt Olma Sürecini tamamla!

2) 22 Kasım 2020 tarihinde saat 18.50 ‘de eğitime kayıt olma sürecinizde oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile “www.yonderle.com” üzerinden platforma giriş yapmanız gerekmektedir.

3) Giriş yapma sürecinizi tamamladıktan sonra açılan panelde isminize tıklayıp profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.

4) Profilinizi görüntüledikten sonra açılan menüde “İlham Atölyeleri” sekmesini seçmeniz gerekmektedir.

5) Artık ilham atölyesinin gerçekleşeceği ”Kendimizi Geleceğe Nasıl Hazırlarız” görüntüleyebilirsiniz.

6) 22 Kasım 2020 tarihinde saat 18.50’de “Görüşmeniz gerçekleştiriliyor” ifadesiyle karşılacaksınız. Bu ifade ile karşılaştığınız zaman ilgili atölyeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.

7) İlham Atölyemiz saat 19.00’da başlayacaktır ancak sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için eğitimin gerçekleşeceği atölyeye saat “18.50” itibariyle girmenizi tavsiye ederiz.

8) Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra “Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz? sorusuna “Mikrofon “ seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alm kamera işareti ile “Web Kamerasını Paylaş!” seçeneğini seçtiğinizde lütfen emin olun.

9) İlham Atölyesinin keyfini çıkarabilirsiniz!

3 KAYITLI ÖĞRENCİ

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

SATIN AL!17 KALAN KONTENJAN
  • 119.99  44.99 
  • 4 saat
  • 20 TOPLAM KONTENJAN