Duygusal Zeka ve İkna Atölyesi

Birçok kez nasıl bir duygu durumu içerisinde bulunduğunuzu bilemediğimiz anlar yaşıyoruz peki duygularımızın nasıl farkına varabiliriz ve duygularımızı nasıl yönetebiliriz?

Duygularımızı kontrol ederek onları aleyhimize çevirmemiz mümkün müdür? Duygularımızı yöneterek nasıl başarılı ve etkili olabiliriz?

Empati Nedir? Bir başkasının duygularını, içerisinde bulunduğu durumu anlamak mümkün müdür?

Etkili dinleme nedir? Ne kadar iyi bir dinleyicisin?

Hepimiz antrenörlerin devre arasında yaptığı çok kısa konuşmalar sonrasında maçın kaderinin değiştiğine tanık olmuştur. Peki karşımızdaki kişiyi nasıl motive edebiliriz?

Tatlı dil gerçekten yılanı bile deliğinden çıkarabilir mi? İkna etmek öğrenilebilir mi? İnsanları nasıl harekete geçirebiliriz? Bir insanı nasıl ikna edebiliriz? İknanın 8 prensibi nedir? Bilinçaltının iknaya etkisi nedir? Temsil sistemleri nedir? Beden dilimizi ikna etmek için nasıl kullanabiliriz?

İkna etme konusunda yenilmez olmak istiyorsanız, bir kişiyi önce ikna etmelisiniz: KENDİNİZİ

Taner Özdeş
Satışın 10 Altın Kuralı Kitabının Yazarı

2)Satın Alma Sürecini tamamla!

3) 25.10.2020 tarihinde saat 14.50 ‘de eğitime kayıt olma sürecinizde oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile “yonderle.com” üzerinden platforma giriş yapmanız gerekmektedir.

4) Giriş yapma sürecinizi tamamladıktan sonra açılan panelde isminize tıklayıp profilinizi
görüntülemeniz gerekmektedir.

5)Profilinizi görüntüledikten sonra açılan menüde “İlham Atölyeleri”sekmesini seçmeniz gerekmektedir.

6) Artık eğitiminizin gerçekleşeceği Duygusal Zeka ve İkna Atölyesine katılabilirsiniz.

7) 25 Ekim 2020 tarihinde saat 14.50’de “Görüşmeniz gerçekleştiriliyor” ifadesiyle karşılacaksınız. Bu ifade ile karşılaştığınız zaman ilgili atölyeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.

8) Eğitiminiz sat 15.00’da başlayacaktır ancak sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için eğitimin gerçekleşeceği atölyeye saat “14.50” itibariyle girmenizi tavsiye ederiz.

9)Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra “Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz? sorusuna “Mikrofon “ seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alm kamera işareti ile “Web Kamerasını Paylaş!” seçeneği seçtiğinizde lütfen emin olun.

10) Atölyenin ve yetkinliğin keyfimi çıkarabilirsiniz!

11) Eğitim sürecinizi tamamladıktan sonra imzalanmış ve Linkedin profilinize otomatik olarak ekleyeceğiniz eğitim sertifikanız e-mail adresinize iletilecektir.

12)Yaşadığınız herhangi bir sorunda bizlere hızlı bir şekilde 0850 532 69 60 (Whatsapp Destek) üzerinden ulaşabilirsiniz.

13)İlham ve tecrübe dolu bir eğitim gerçekleştirmenizi dileriz. “İlham ve Yetkinlik Dolu Eğitimlerimizi” kaçırmamak için bizleri takip etmeyi unutmayın!

İnstagram: @yonderleofficial
Platform: www.yonderle.com

Sevgilerle,

11 KAYITLI ÖĞRENCİ

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

SATIN AL!14 KALAN KONTENJAN
  • 119.99  54.99 
  • 24 saat
  • 25 TOPLAM KONTENJAN