Hayaller Hedefe Nasıl Dönüştürülür? Atölyesi

Bu eğitimde düşlerimizi, hayallerimizi ve bu hayalleri nasıl hedeflere dönüştüreceğimizi konuşacağız. Hayallerimiz neler? Bu hayalleri gerçekleştirmek için gerçekten neler yapıyoruz? Hedeflerimi nasıl belirliyorum? gibi soruların cevaplarını hep birlikte bulacağız.

Siz de hayallerinizi nasıl hedefe çevireceğinizi deneyimlemek istiyorsanız bu eğitimde sizleri bekliyoruz.

Hadi hayallerin gücüne “Merhaba” diyelim!

“Hayaller Hedefe Nasıl Dönüştürülür? Atölyesi”ne Nasıl Katılabilirsin?

1) Kayıt Olma Sürecini tamamla!

2) 14 Şubat 2021 tarihinde saat 13.20‘de eğitime kayıt olma sürecinizde oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile “www.yonderle.com” üzerinden platforma giriş yapmanız gerekmektedir.

3) Giriş yapma sürecinizi tamamladıktan sonra açılan panelde isminize tıklayıp profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.

4) Profilinizi görüntüledikten sonra açılan menüde “İlham Atölyeleri” sekmesini seçmeniz gerekmektedir.

5) Artık ilham atölyesinin gerçekleşeceği ”Hayaller Hedefe Nasıl Dönüştürülür? Atölyesi’ni” görüntüleyebilirsiniz.

6) 14 Şubat 2021 tarihinde saat 13.20’de “Görüşmeniz gerçekleştiriliyor!” ifadesiyle karşılaşacaksınız. Bu ifade ile karşılaştığınız zaman ilgili atölyeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat!” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.

7) İlham Atölyemiz saat 13.30’da başlayacaktır ancak sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için eğitimin gerçekleşeceği atölyeye saat “13.20” itibariyle girmenizi tavsiye ederiz.

8) Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra “Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz? sorusuna “Mikrofon “ seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alan kamera işareti ile “Web Kamerasını Paylaş!” seçeneğini seçtiğinizde lütfen emin olun.

9) İlham Atölyesinin keyfini çıkarabilirsiniz!

KAYITLI ÖĞRENCİ

  Ders Yorumları

  YOK

  yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

  Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

  SATIN AL!20 KALAN KONTENJAN
  • 149.99  44.99 
  • 4 saat
  • 20 TOPLAM KONTENJAN