Motivasyon Koydum Adını! Atölyesi

Neden atölyenin isminin “Motivasyon Koydum Adını!” olduğunu hiç düşündün mü, başarılı veya başarısız, mutlu veya mutsuz olduğun bütün koşullarda veya yapmak istediğin şeyleri ertelediğin durumlarda bütün suçu kime attığının farkında mısın, bu hayatta senin motivasyonunu artıracak motivatörleri biliyor musun, peki bu motivatörleri kendi hayatına nasıl entegre edebileceğinin farkında mısın?

Atölye sonunda motivasyon ve bağlılığın perspektiflerini irdelemiş, içsel ve dışsal motivasyon kaynakları özümsemiş, kendisini motive eden faktörleri tespit etmiş ve bunları hayatına nasıl entegre edebileceği konusunda farkındalık oluşturmuş bir kişi olarak yaşamına devam edeceksin!

“Motivasyon Koydum Adını! Atölyesi”ne Nasıl Katılabilirsin?

1) Kayıt Olma Sürecini tamamla!

2) 21 Şubat 2021 tarihinde saat 18.50‘de eğitime kayıt olma sürecinizde oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile “www.yonderle.com” üzerinden platforma giriş yapmanız gerekmektedir.

3) Giriş yapma sürecinizi tamamladıktan sonra açılan panelde isminize tıklayıp profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.

4) Profilinizi görüntüledikten sonra açılan menüde “İlham Atölyeleri” sekmesini seçmeniz gerekmektedir.

5) Artık ilham atölyesinin gerçekleşeceği ”Motivasyon Koydum Adını! Atölyesi’ni” görüntüleyebilirsiniz.

6) 21 Şubat 2021 tarihinde saat 18.50’de “Görüşmeniz gerçekleştiriliyor!” ifadesiyle karşılaşacaksınız. Bu ifade ile karşılaştığınız zaman ilgili atölyeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat!” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.

7) İlham Atölyemiz saat 19.00’da başlayacaktır ancak sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için eğitimin gerçekleşeceği atölyeye saat “18.50” itibariyle girmenizi tavsiye ederiz.

8) Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra “Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz? sorusuna “Mikrofon “ seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alan kamera işareti ile “Web Kamerasını Paylaş!” seçeneğini seçtiğinizde lütfen emin olun.

9) İlham Atölyesinin keyfini çıkarabilirsiniz!

9 KAYITLI ÖĞRENCİ

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

SATIN AL!10 KALAN KONTENJAN
  • 149.99  44.99 
  • 4 saat
  • 20 TOPLAM KONTENJAN