Neredeyim Ben?: Öz Farkındalıktan Öz Liderliğe Atölyesi

Bu eğitimde bugün nerede ve nasıl olduğun hakkında konuşacağız.
Gözlerini açıp kapat ve o anı kaydet deseler;
O ana puanın ne olurdu?
Hayat gerçekten sadece sınavlardan ya da arkadaşlardan mı ibaret?
Nasıl değerlendirirsin kendini?
Bu ve bunlara benzer soruları cevaplayarak nerede nasıl olduğunu gözlemleyeceğiz.

Sonrasında bu gördüğün alanlardan hangilerine daha çok önem vermek istersin, bunu neden ve nasıl yapmalısın bunların hakkında konuşarak ilerleyecek ve elimizde oluşmuş küçük bir planla yeni haftaya “Merhaba!” diyeceğiz.

Dijital Dünyada İçerik Üretme Atölyesine Nasıl Katılabilirim?

1) Kayıt Olma Sürecini tamamla!

2) 27 Ocak 2020 tarihinde saat 19.20 ‘de eğitime kayıt olma sürecinizde oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile “www.yonderle.com” üzerinden platforma giriş yapmanız gerekmektedir.

3) Giriş yapma sürecinizi tamamladıktan sonra açılan panelde isminize tıklayıp profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.

4) Profilinizi görüntüledikten sonra açılan menüde “İlham Atölyeleri” sekmesini seçmeniz gerekmektedir.

5) Artık ilham atölyesinin gerçekleşeceği ”Neredeyim Ben?: Öz Farkındalıktan Öz Liderliğe Atölyesini” görüntüleyebilirsiniz.

6) 27 Ocak 2020 tarihinde saat 19.20’de “Görüşmeniz gerçekleştiriliyor” ifadesiyle karşılaşacaksınız. Bu ifade ile karşılaştığınız zaman ilgili atölyeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.

7) İlham Atölyemiz saat 19.30’da başlayacaktır ancak sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için eğitimin gerçekleşeceği atölyeye saat “19.20” itibariyle girmenizi tavsiye ederiz.

8) Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra “Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz? sorusuna “Mikrofon “ seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alan kamera işareti ile “Web Kamerasını Paylaş!” seçeneğini seçtiğinizde lütfen emin olun.

9) İlham Atölyesinin keyfini çıkarabilirsiniz!

10 KAYITLI ÖĞRENCİ

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

SATIN AL!10 KALAN KONTENJAN
  • 149.99  44.99 
  • 3 saat
  • 20 TOPLAM KONTENJAN