”Verimlilik 2.0, Dikkat Yönetimi Atölyesi”

Uzun zamandır en çok vakit geçirdiğimiz dört duvar aslında sakin ve rahatlatıcı ancak ben neden yine de kendi dikkatimi yan apartmandaki seslerde buluyorum mu diyorsunuz?

Aklımda tilkiler, önümde canlı dersler ah bu dönem ne olacak diye endişeleniyor musunuz?

Uyaranın çok, yapacaklarımızın daha çok olduğu bu günlerden geçerken o yan apartmandaki dikkati masasının önüne çekmek isteyenler için buluşacağız bu atölyede!

İnteraktif bir şekilde gerçekleşecektireceğimiz uygulamalara sıkça yer vereceğimiz bu atölyede dikkatinizi dağıtanın ne olduğunu bulmaya, onu nasıl en aza indirgeyebileceğimize ve bu çağın en sevimli görünen canavarı olan ötelemelere odaklanacağımız iki günlük harika bir serüven seni bekliyor.

Atölye sonunda, katılımcılar eldeki göreve odaklanmış kalma sürelerini normalden en az % 15 fazlasına kadar artırabilir.
Atölyenin sonunda katılımcılar, iç ve dış çevreye ilişkin farkındalıklarını artırmak için en az bir araca sahiptir.

1)’’Verimlilik 2.0, Dikkat Yönetimi Atölyesini’’ Seç!

2)Satın Alma Sürecini Tamamla!

3)Atölye öncesinde e-mail adresine iletilen ödevleri tamamla !

4)”17 Ekim 2020” ve ”18 Ekim 2020” tarihinde saat 10.50’de platforma kayıt olma sürecinizde oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz ile ”yonderle.com” üzerinden platforma giriş yapmanız gerekmektedir.

5)Giriş yapma sürecinizi tamamladıktan sonra açılan panelde isminize tıklayıp, profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.

6)Profilinizi görüntüledikten sonra açılan menüden ‘’İlham Atölyeleri’’ sekmesini seçmeniz gerekmektedir.

7)Artık eğitiminizin gerçekleşeceği ‘’Verimlilik 2.0, Dikkat Yönetimi Atölyesini’’ görüntüleyebilirsiniz.

8)”17 Ekim 2020” ve ”18 Ekim 2020” tarihlerinde saat 10.50’de ‘’Görüşmeniz Gerçekleştiriliyor!” ifadesiyle karşılaşacaksınız. Bu ifade ile karşılaştığınız zaman ilgili atölyeye tıklayıp “Görüşmeyi Başlat!” ve “Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği atölyeye katılabilirsiniz.

9)Eğitiminiz saat 11.00’da başlayacaktır ancak sağlıklı ve verimli bir eğitim süreci geçirmeniz için eğitimin gerçekleşeceği atölyeye saat 10.50’den sonra giriş yapabileceksiniz, ilgili atölyeye ”10.50” itibariyle girmenizi tavsiye ederiz.

10)Atölyeye katılımınızı sağladıktan sonra ”Sesli Katılımınızı Nasıl Yapmak İstersiniz” sorusuna ”Mikrofon” seçeneğini seçtiğinizden ve ekranın altında yer alan kamera işareti ile ”Web Kamerasını Paylaş” seçeneğini seçtiğinizden lütfen emin olun.

11)Atölyenin ve yetkinliğin keyfini çıkarabilirsiniz!

12)Eğitim sürecinizi tamamladıktan sonra Eğitmeniniz tarafından imzalanmış ve Linkedln profilinize otomatik olarak ekleyebileceğiniz Eğitim Sertifikanız e-mail adresinize iletilektir.

Yaşadığınız herhangi bir sorunda bizlere hızlı bir şekilde 0850 532 69 60 (Whatsapp Destek) üzerinden ulaşabilirsiniz

İlham ve tecrübe dolu bir eğitim gerçekleştirmenizi dileriz.‘’İlham ve Yetkinlik Dolu Eğitimlerimizi’’ kaçırmamak için bizleri takip etmeyi unutmayın!

İnstagram:@yonderleofficial
Platform:www.yonderle.com

Sevgilerle,

6 KAYITLI ÖĞRENCİ

Ders Yorumları

YOK

yıldız
  • 5 Yıldız0
  • 4 Yıldız0
  • 3 Yıldız0
  • 2 Yıldız0
  • 1 Yıldız0

Bu derse henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.

SATIN AL!9 KALAN KONTENJAN
  • 119.99  44.99 
  • 2 days
  • 15 TOPLAM KONTENJAN