Fellow ol

Yönderle'ye hoş geldin!

Yönderle için yaktığımız kıvılcıma destek olmaya, bizlerin hayallerini paylaşmaya istekli sevgili üniversite öğrencisi; Yönderle platformu ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Türkiye’nin en iyi akran eğitmenleri ve profesyonel eğitmenlerinin hazırlayacağı dijital ilham ve yetkinlik atölyelerini arkadaşlarınla paylaşıp arkadaşlarını geliştirirken kendi gelişimine de ücretsiz katkı sağlamak ister misin?

Yönderle, bitmek bilmeyen çalışma azmine sahip üniversite öğrencilerinin içindeki küçük kıvılcımların büyümesiyle oluşmuş, 21.yüzyıl bireylerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamayı amaçlayan; bireylerin kendilerini geliştirmelerini, kariyer yolculuklarında ilham almalarını ve ilham olmalarını sağlayan 2020 yılında kurulmuş bir sosyal girişimcilik projesidir.

Arkadaşların senin için özel olarak hazırlanmış kupon kodunun referansıyla platformumuzdaki atölyelerde indirimli fiyatlarla yerini alırken, sen de biriktirdiğin atölye komisyonları ücretlerini platformumuzda yer alan ilham ve yetkinlik dolu eğitimlere harcayabilir, kendini geliştirme fırsatı yakalayabilirsin!

Başvuru formunu tamamlandıktan sonra başvurunuz ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve başvuru formunda iletmiş olduğunuz iletişim kanalları arayıcılığıyla ayrıntılı bilgiler tarafınıza yönlendirilecektir. Herhangi bir sorunuzda iletişim sayfasında yer alan kanallar arayıcılığıyla bizlere ulaşabileceğinizi bildirir, başvuru sürecinde kolaylıklar dileriz.

1Kişisel Bilgiler
2Eğitim Bilgileri
3YÖNDERLE!