Kurumsal

Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
BİZ KİMİZ?
Detayları İncelemek İster Misiniz?
Detayları İncelemek İster Misiniz?
NASIL ÇALIŞIR?
Yönderle Üniversite Hazırlığı Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
Yönderle Üniversite Hazırlığı Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
DETAYLARI İNCELE
Yönderle Akademiyi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
Yönderle Akademiyi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
DETAYLARI İNCELE
Yönderle Üniversite Hazırlık ve Kurumsal İş Birlikleri
Yönderle Üniversite Hazırlık ve Kurumsal İş Birlikleri

Türkiye’nin Yeni Nesil İlham Kaynağı olan ‘’Yönderle’’ platformu için yakılan kıvılcımı desteklemek isteyen kurumlar ile gerçekleştireceği belirli iş birlikleri temelinde, amaç edindiğimiz değerler ve kazanımlar doğrultusunda hizmet vermek için çalışmalarını sürdürüyor. 

Özel Öğretim Kursları/Özel Okullar/VİP Eğitim Merkezleri/Devlet Okulları gibi lise öğrencileri ve/veya üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri yapısında bulunduran kurumlarla iş birliği içerisinde çalışarak ”akran dayanışması temelli yeni nesil öğrenme modeli” ile hizmet veriyoruz.

1)Özel Öğretim Kursları/Özel Okullar/VİP Eğitim Merkezleri/Devlet Okulları gibi lise öğrencileri ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri yapısında bulunduran kurumlarla iş birliği içerisinde akran dayanışması temelli ‘’yönderlik hizmeti’’ veriyoruz.

Özel Öğretim Kursları/Özel Okullar/VİP Eğitim Merkezleri/Devlet Okulları vb. gibi lise öğrencileri ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri yapısında bulunduran kurumlara yeni 21.yüzyıl dünyasının konuştuğu ‘’tersine yönderlik’’ desteği sağlıyoruz.

Özel Öğretim Kursları/Özel Okullar/VİP Eğitim Merkezleri/Devlet Okulları vb. gibi lise öğrencileri ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri yapısında bulunduran kurumların ev sahipliğinde ”Tecrübe Aktarım Günleri” ile çevrimiçi ve/veya yüz yüze buluşuyoruz.

İş birliği içerisinde yer aldığımız kurumların öğrencilerinin hedef analizlerini/başarı istatistiklerini  ve istedikleri üniversite ve bölümlerin analizlerini etkin bir şekilde gerçekleştirerek bu analiz çıktıları doğrultusunda platformumuzda ilgili kurumlara yönelik hedef/istek/motivasyon kazanımlı; yeni nesil yönderlik ve yol arkadaşlığı modeli üstünde çalışıyoruz.

Öğrenim modellerindeki güncel gelişmelerin yapılandırılması, dijital dönüşümün son zamanlarda sıkça kendinden söz ettirmesi, eğitimde inovatif düşünceye ve yenilikçi yaklaşımlara duyulan ihtiyaçlar, öğrenme konusunda akran temelli yapılan çalışmaların başarı ölçütleri, öğrencilere sunulacak yenilikçi ve fayda odaklı imkanların artması elde edeceği başarıların artması, kurum veya kuruluşların pazar arayışında kendi adından daha çok söz ettirmeleri ve daha birçok sayılabilecek neden kaynaklı olarak Kurumlar Türkiye’nin Yeni Nesil İlham Kaynağı Yönderle Platformunu tercih etmelidir.

”Tersine Yönderlik” ile kurumlarda çalışan Rehberlerlik Öğretmenleri ve/veya Psikolojik Danışmanlarla bir araya gelip, sınav hazırlık süreçleri konusunda bilgi birikimlerimizi ve tecrübelerimizi ortak masaya yatırıp kurum ve/veya kuruluşların stratejik planlamasına katkı sağlamak için çok çalışıyor ve detaylı hizmet veriyoruz.

1)Özel Öğretim Kursları/Özel Okullar/VİP Eğitim Merkezleri/Devlet Okulları gibi lise öğrencileri ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri yapısında bulunduran kurumlarla iş birliği içerisinde akran dayanışması temelli ‘’yönderlik hizmeti’’ veriyoruz.

2)Akran Dayanışması Temelli Yönderlik Hizmeti: Üniversite sınavı hazırlık sürecini başarılı bir şekilde geçirmiş üniversite öğrencilerini iş birliği içerisinde bulunduğumuz kurum veya kuruluşlarda yer alan lise öğrencileri ve/veya üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerle eşleştiriyoruz bu eşleştirme ile belirli periyotlarda platformumuzda yer alan yönderler iş birliği içerisinde olduğumuz kurum veya kuruluşların öğrencilerine yol arkadaşlığı yaparak öğrencinin sınava hazırlık sürecini daha iyi yönetmesine katkı sağlıyor.

Akran Dayanışması Temelli Yönderlik Hizmetinde iş birliği içerisinde bulunduğumuz kurum ve/veya kuruluşların öğrencileriyle platformumuzda yer alan yönderlerimiz haftalık/iki haftalık/ üç haftalık (kurumun seçmiş olduğu opsiyonlarda) bir araya geliyor ve 20/30/45 vb. dakika paketleri ile (kurumun seçmiş olduğu opsiyonlarda) görüşmeler gerçekleştirerek öğrencilere ilham kaynağı oluyor ve sınav hazırlık süreçlerindeki tecrübelerini aktararak öğrencilerin bu süreçleri daha etkin yönetebilmelerine katkı sağlıyor.

Akran Dayanışması Temelli Yönderlik Hizmetinde iş birliği içerisinde bulunduğumuz kurum ve/veya kuruluşların öğrencileriyle platformumuzda yer alan yönderlerimiz belirli periyotlarda görüşmeler gerçekleştirerek öğrencilere ilham kaynağı oluyor ve sınav hazırlık süreçlerindeki tecrübelerini aktararak öğrencilerin bu süreçleri daha etkin yönetebilmelerine katkı sağlıyor.

İş birliği içerisinde yer aldığımız kurumların öğrencilerinin hedef analizlerini/başarı istatistiklerini  ve istedikleri üniversite ve bölümlerin analizlerini etkin bir şekilde gerçekleştirerek bu analiz çıktıları doğrultusunda platformumuzda ilgili öğrenciye en fazla katkı sağlayacak yönderimizi tespit edip bu öğrenciyle eşleştirerek hedef/istek/motivasyon kazanımlı;yeni nesil yönderlik ve yol arkadaşlığı modeli uyguluyoruz.

 1)Özel Öğretim Kursları/Özel Okullar/VİP Eğitim Merkezleri/Devlet Okulları vb. gibi lise öğrencileri ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri yapısında bulunduran kurumlara yeni 21.yüzyıl dünyasının konuştuğu ‘’tersine yönderlik’’ desteğini sağlıyoruz.

2)”Tersine Yönderlik” ile iş birliği içerisinde olduğumuz kurumlarda çalışan Rehberlik Öğretmenleri ve/veya Psikolojik Danışmanlarla bir araya gelip, üniversite sınavına hazırlık süreçleri konusunda bilgi birikimlerimizi ve tecrübelerimizi ortak masaya yatırıp kurum ve/veya kuruluşların stratejik planlamasına katkı sağlamak için  çalışıyor ve detaylı hizmet veriyoruz.

3)İş birliği içerisinde yer aldığımız kurumların öğrencilerinin hedef analizlerini/başarı istatistiklerini  ve istedikleri üniversite ve bölümlerin analizlerini etkin bir şekilde gerçekleştirerek bu analiz çıktıları doğrultusunda platformumuzda ilgili kurumlara yönelik hedef/istek/motivasyon kazanımlı; yeni nesil yönderlik ve yol arkadaşlığı modeli üstünde çalışıyoruz.

4)Öğrenim modellerindeki güncel gelişmelerin yapılandırılması, dijital dönüşümün son zamanlarda sıkça kendinden söz ettirmesi, eğitimde inovatif düşünceye ve yenilikçi yaklaşımlara duyulan ihtiyaçlar, öğrenme konusunda akran temelli yapılan çalışmaların başarı ölçütleri, öğrencilere sunulacak yenilikçi ve fayda odaklı imkanların artması elde edeceği başarıların artması, kurum veya kuruluşların pazar arayışında kendi adından daha çok söz ettirmeleri ve daha birçok sayılabilecek neden kaynaklı olarak Kurumlar Türkiye’nin Yeni Nesil İlham Kaynağı Yönderle Platformunu tercih etmelidir.

 

1)Özel Öğretim Kursları/Özel Okullar/VİP Eğitim Merkezleri/Devlet Okulları gibi lise öğrencileri ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri yapısında bulunduran kurumlarla iş birliği içerisinde akran dayanışması temelli ‘’tecrübe aktarım hizmeti’’ veriyoruz.

2)Özel Öğretim Kursları/Özel Okullar/VİP Eğitim Merkezleri/Devlet Okulları vb. gibi lise öğrencileri ve üniversite sınavına hazırlanan öğrencileri yapısında bulunduran kurumların ev sahipliğinde ”Tecrübe Aktarım Günleri” ile çevrimiçi ve/veya yüz yüze buluşuyoruz.

3)Tecrübe Aktarım Günleri ile iş birliği içerisinde yer aldığımız kurumların öğrencileriyle bir araya gelip üniversite sınavı hazırlık sürecini başarılı bir şekilde geçirmiş kişilerin tavsiyeleri ve taktikleriyle öğrencilere hem ilham kaynağı oluyor, hemde sınav hazırlık süreçlerini başarılı bir şekilde geçirmelerine katkı sağlıyoruz.

4)Platformumuzda yer alan Kurumsal Eğitmenler ve Danışmanlar ile sınav hazırlık süreçlerinde iş birliği içerisinde olduğumuz kurumlara ”Zaman Yönetimi, Motivasyon, Kariyer Planlama vb. birçok konuda eğitimler veriyor, öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlarken, sınav hazırlık süreçlerini daha nitelikli yönetmelerine fırsat yaratıyoruz.

 

Yönderle Akademi ve Kurumsal İş Birlikleri
Yönderle Akademi ve Kurumsal İş Birlikleri

1)21.yüzyılda bireyler kendilerini geliştirebilmek, yetkin kişilerden kariyer yolcuklarında ilham alabilmek ve ilham olabilmek için dijital ortamı eskiye kıyasla oldukça fazla tercih ediyorlar çünkü bireyler dijital ortamda çok yoğun uğraşlar vermeden ekonomik fiyatlarla kendilerini geliştirebilme fırsatı yakalıyorlar.

2)Herhangi bir üniversite veya bölüm farketmeksizin bizlerin hayallerini paylaşan, kendini geliştirmek gayesiyle çalışan üniversite öğrencilerini; son zamanlarda adından çokça söz ettiren, 21.yüzyıl yetkinlikleri konusunda Türkiye’nin en iyi profesyonel eğitmenlerinin ve akran eğitmenlerinin hazırlamış olduğu sertifikalı dijital atölyelerde çok ekonomik fiyatlarla buluşturuyor, üniversite öğrencilerinin kazanacağı yetkinliklere ev sahipliği yapan bir ekosistem oluşturmak için çalışıyoruz.

3)Üniversite öğrencilerinin gelişim planlamalarına katkı sağlamanın temel hedef ve kazanımlarımızdan olduğunu belirtir, bu hedef ve kazanım doğrultusunda yakılan kıvılcıma destek vermek isteyen bütün eğitim akademileriyle iş birliği içerisinde yer almak için çalışacağımızı bildirmek isteriz.

4)Türkiye’nin Yeni Nesil İlham Kaynağı olan ‘’Yönderle’’ platformu için yakılan kıvılcımı desteklemek isteyen kurum ve/veya kuruluşlar ile gerçekleştireceği belirli iş birlikleri temelinde, amaç edindiğimiz değerler ve kazanımlar doğrultusunda hizmet vermek için çalışmalarını sürdürüyor, Eğitim Akademileri/Sivil Toplum Kuruluşları vb.paydaşlar ile çalışmalarımızı sürdürmek için çalışıyoruz.

1)21.yüzyılda bireyler kendilerini geliştirebilmek, yetkin kişilerden kariyer yolcuklarında ilham alabilmek ve ilham olabilmek için dijital ortamı eskiye kıyasla oldukça fazla tercih ediyorlar çünkü bireyler dijital ortamda çok yoğun uğraşlar vermeden ekonomik fiyatlarla kendilerini geliştirebilme fırsatı yakalıyorlar.

2)Herhangi bir üniversite veya bölüm farketmeksizin bizlerin hayallerini paylaşan, kendini geliştirmek gayesiyle çalışan üniversite öğrencilerini; son zamanlarda adından çokça söz ettiren, 21.yüzyıl yetkinlikleri konusunda Türkiye’nin en iyi profesyonel eğitmenlerinin ve akran eğitmenlerinin hazırlamış olduğu sertifikalı dijital atölyelerde çok ekonomik fiyatlarla buluşturuyor, üniversite öğrencilerinin kazanacağı yetkinliklere ev sahipliği yapan bir ekosistem oluşturmak için çalışıyoruz.

3)Gelişimi hedef edinmiş ”Yönderle Üniversite” Platformu ile Sivil Toplum Kuruluşları, Üniversite Öğrenci Toplulukları ve kısacası Gönüllülük bilinciyle çalışan bütün paydaşlara destek vermek için gayret gösteriyor, bilginin ve gelişimin katlanarak yayılması için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Gelişimi hedef edinen bütün topluluklarla çözüm ortaklığı üzerinde çalışmak için çok heyecanlı olduğumuzu belirtmek isteriz. Böylelikle iş birliği içerisinde bulunduğumuz ve çözüm ortaklığı üzerinde çalıştığımız Sivil Toplum Kuruluşlarını Yönderle Platformu üzerinden dijital ilham ve yetkinlik atölyelerimizde buluşturuyor, üniversite öğrencilerine katkı sağlarken, üniversite öğrencilerinin kariyer yolculuklarında kendilerini geliştirebilme fırsatı yakalayabilmelerini çok istiyoruz.

4)”Yönderle Üniversite” Platformu ile Sivil Toplum Kuruluşları, Üniversite Öğrenci Toplulukları ve kısacası Gönüllülük bilinciyle çalışan bütün paydaşlara destek vermek için gayret gösteriyor, bilginin ve gelişimin katlanarak yayılması için çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz.

1)21.yüzyılda bireyler kendilerini geliştirebilmek, yetkin kişilerden kariyer yolcuklarında ilham alabilmek ve ilham olabilmek için dijital ortamı eskiye kıyasla oldukça fazla tercih ediyorlar çünkü bireyler dijital ortamda çok yoğun uğraşlar vermeden ekonomik fiyatlarla kendilerini geliştirebilme fırsatı yakalıyorlar.

2)Herhangi bir üniversite veya bölüm farketmeksizin bizlerin hayallerini paylaşan, kendini geliştirmek gayesiyle çalışan üniversite öğrencilerini; son zamanlarda adından çokça söz ettiren, 21.yüzyıl yetkinlikleri konusunda Türkiye’nin en iyi profesyonel eğitmenlerinin ve akran eğitmenlerinin hazırlamış olduğu sertifikalı dijital atölyelerde çok ekonomik fiyatlarla buluşturuyor, üniversite öğrencilerinin kazanacağı yetkinliklere ev sahipliği yapan bir ekosistem oluşturmak için çalışıyoruz.

3)Üniversite öğrencilerinin gelişim planlamalarına katkı sağlamanın temel hedef ve kazanımlarımızdan olduğunu belirtir, bu hedef ve kazanım doğrultusunda yakılan kıvılcıma destek vermek isteyen bütün eğitim akademileriyle iş birliği içerisinde yer almak için çalışacağımızı bildirmek isteriz.

4)Kurumsal bazda eğitimi ve gelişimi hedef edinmiş akademilerle çözüm ortaklığı üzerinde çalışmak için çok heyecanlı olduğumuzu belirtmek isteriz. Böylelikle iş birliği içerisinde bulunduğumuz ve çözüm ortaklığı üzerinde çalıştığımız kurumların eğitmenlerinin Yönderle Platformunda dijital ilham ve yetkinlik atölyeleri açarak üniversite öğrencilerine katkı sağlamasını ve üniversite öğrencilerinin kariyer yolculuklarında kendilerini geliştirebilmelerine fırsat yakalayabilmelerini istiyoruz.

Türkiye’nin Yeni Nesil İlham Kaynağı YÖNDERLE’ye Ulaş!

Bize Mesaj Gönder

Yakılan kıvılcıma destek olmak, bizi daha yakından tanımak istiyorsanız bizimle görüntülü görüşebilirsiniz. Uygun olduğunuz tarih ve saat için Randevu Almalısınız.

Randevu alma sürecinizi tamamladıktan sonra bizlere iletmiş olduğunuz iletişim kanalları aracılığıyla sizlere tekrardan ulaşacağımızı bildirmek isteriz.

Yakılan kıvılcıma destek olmak, bizi daha yakından tanımak istiyorsanız bizimle görüntülü görüşebilirsiniz. Uygun olduğunuz tarih ve saat için Randevu Almalısınız.
Randevu alma sürecinizi tamamladıktan sonra bizlere iletmiş olduğunuz iletişim kanalları aracılığıyla sizlere tekrardan ulaşacağımızı bildirmek isteriz.
Haziran 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234