S.S.S.

Yönderle Lise İçin S.S.S.

Yönderle Lise,üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin hem üniversite sınavı hazırlık süreci konusunda tecrübe sahibi olan üniversite öğrencilerinden hem de profesyonel rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren kişilerden sınava hazırlık süreciyle ilgili olarak destek ve ilham alabileceği Türkiye’nin yeni nesil ilham kaynağı, çevrimiçi tecrübe aktarım platformudur.

Yönderle’nin Temel Değerleri:

 • İş Kalitesi
 • Yardımseverlik
 • Hoşgörü
 • Toplum Bilinci
 • Gönüllülük
 • Girişimcilik
 • İlham Almak ve İlham Olmak
 • Dürüstlük
 • Saygı
 • Liderlik
 • Takım Çalışması
 • Akran Dayanışması ve İş Birliği

Yönderle Lise, üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin sınava hazırlık süreçlerini beraber yönetip öğrenciye hayallerindeki geleceği hazırlamak için emek veren kişinin bulunduğu eğitimin dijitalleşmesini ve daha nitelikli olmasını amaç edinmiş yeni nesil ilham kaynağıdır.

1000 kişiyi aşkın üniversite sınavı hazırlık öğrencisiyle yaptığımız araştırmalar sonucunda; üniversite sınavı hazırlık sürecinde öğrenciler kendilerine destek verebilecek, ilham olabilecek kişilerle konuşma ve çalışma fırsatı yakaladığında öğrencilerin hayallerini netleştirdiğini ve başarıya daha emin adımlarla ulaşabildiğini gözlemledik. Yönderle ekibi olarak bizlerde ilgili konu üzerine araştırmalar ve çalışmalar yapıp eğitimin dijitalleşmesini ve daha nitelikli olmasını istediğimiz için bu çevrimiçi tecrübe aktarım platformunu oluşturduk. Platformumuzda özenle seçtiğimiz; üniversite sınavı hazırlık sürecinde tecrübeli üniversite öğrencilerini ve profesyonel rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren kişileri sistemimiz platformumuz üzerinden üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin kendileriyle ve hayalleriyle buluşturuyoruz.

Lise yıllarını verimli bir şekilde geçirmek isteyen, sağlam bir alt yapı ile üniversite sınavı hazırlık sürecine başlamak isteyen her lise öğrencisi ve üniversite sınavına hazırlanan her öğrenci Yönderle Lise’nin ilham atölyelerinden faydalanabilir.

Üniversite sınavı hazırlık sürecinde tecrübeli kişilerin fikirleriyle buluşmak ve yönderlik desteği alarak hayallerine bir adım daha yaklaşmak istiyorsanız platformumuzdan kayıt ol sekmesi arayıcılığıyla hemen kayıt olmalısınız! Kayıt olmak tamamen ücretsizdir!

Türkiye’nin yeni nesil ilham kaynağı olan Yönderle’de üniversite sınavı hazırlık süreci konusunda tecrübe kazanmış ve bu kazanmış olduğu tecrübeleri üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere aktarmak için sabırsızlanan birçok üniversite öğrencisi ve profesyonel rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmeti veren uzman kişiler bulunuyor. 

Platformumuzda yer alan ‘’Yönderle/Lise’’ sekmesi arayıcılığıyla bu kişileri ”üniversite sınavı sonucundaki başarı sıralamalarına” ve/veya ”okudukları üniversite ve/veya bölüme göre” filtreleyip görüntüleyebilirsiniz.

Yönderlerin profillerine eriştiğiniz taktirde yönderin bilgilerine ve deneyimlerine ulaşabilir, görüşme gerçekleştirmek istediğiniz yönderi seçebilirsiniz.

Bu bilgiler ışığında ‘’Yönderlik” almak istediğiniz kişiye sormak istediğiniz veya kafanıza takılan sorular varsa görüşme başlatmadan önce yönderimizin profil sayfasında yer alan ”Yöndere Sor!” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Sizin için özel olarak hazırlanmış profil sayfanızda yer alan mesaj gönderme sekmesi aracılığıyla yönderimize ulaşabilir, sormak istediğiniz soruları yönderimizle paylaşabilir, mesaj sekmenizdeki gelen kutunuzu kontrol ederek yönderimizin sorularınıza vermiş olduğu cevapları görüntüleyebilirsiniz.

“Yönderlik” almak istediğiniz ve tecrübeleriyle bir an önce kavuşmak istediğiniz kişinin profil sayfasındaki durum butonunda ‘’Müsait’’ sekmesini görüyorsanız eğer; 

1)”Yöndere Sor” butonu aracılığıyla görüşme gerçekleştirmek istediğinize dair mesajınızı yönderimize iletmeniz gerekmektedir.

”Mesaj sekmesinde Kullanıcı Adı= Yönderimizin Adı ve Soyadı” olarak girilmelidir ve ondan sonra      Yönderimizin profil sayfasında yer alan ”Görüşme Başlat” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

2)İlgili butona tıkladıktan sonra her detayı düşünülerek hazırlanmış paketlerden size uygun olan paketi seçmeniz gerekmektedir.

3)İlgili paketin satın alma sürecini ve ödeme sürecini tamamlamanız gerekmektedir.

4)İlgili ödeme sürecinizi tamamladıktan sonra web sitesinin sağ üst tarafında yer alan isminize tıklayarak profilinizi görüntülemeniz gerekmektedir.

5)Profilinizi görüntüledikten sonra menüde yer alan ”İlham Atölyeleri” seçeneğine tıklamanız                      gerekmektedir. ”Katılacağım İlham Görüşmeleri” sekmesinde görüşmenizin ne zaman başlayacağı  ile alakalı bilgilendirmeler göreceksiniz.İlgili görüşme henüz oluşturulmamışsa mesaj sekmesi aracılığıyla yönderimize mesaj  gönderip daha hızlı bir görüşme oluşturmasını sağlayabilirsiniz.Görüşme oluşturulduğunda görüşmeye tıklayıp ”Görüşmeyi Başlat” ve ”Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak görüşmenin gerçekleşeceği ilham ve tecrübe atölyesine katılabilirsiniz.  

6)Pek çok kişiye ilham dağıtan atölyelerimizde yönderimizle sesli veya görüntülü görüşme  gerçekleştirebilirsiniz.     

“Yönderlik” almak istediğiniz ve tecrübeleriyle bir an önce kavuşmak istediğiniz kişinin profil sayfasındaki durum butonunda ‘’Müsait’’ sekmesini görüntülüyorsanız ancak o an görüşme yapmak için siz müsait değilseniz veya yönderimizin profil sayfasında ‘’Müsait Değil’’ sekmesini görüntülüyorsanız eğer;

1)Yönderimizin profil sayfasında yer alan ”Tıkla ve Randevu Al” butonuna tıklayarak yönderimizin randevu takviminden size uygun tarih/saat ve paket opsiyonunu seçmeniz gerekmektedir.

2)İlgili paketin satın alma süreci ve ödeme sürecini tamamlamanız gerekmektedir.

3)İlgili ödeme sürecinizi tamamladıktan sonra randevu alırken seçmiş olduğunuz tarih ve saatte web sitesinin sağ üst tarafında  yer alan giriş yap sekmesi aracılığıyla platforma giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra web sitesinin sağ üst tarafında yer alan isminize tıklayarak profilinizi görüntülemeniz  gerekmektedir.

4)Profilinizi görüntüledikten sonra menüde yer alan ”İlham Atölyeleri” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. ”Katılacağım İlham Görüşmeleri” sekmesinde görüşmenizin ne zaman başlayacağı  ile alakalı bilgilendirmele göreceksiniz.Görüşme ile ilgili olarak  mesaj sekmesi aracılığıyla  yönderimize mesaj  gönderip daha hızlı ve etkili bir görüşme oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Görüşme oluşturulduğunda görüşmeye tıklayıp ”Görüşmeyi Başlat” ve ”Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak görüşmenin gerçekleşeceği ilham ve tecrübe atölyesine katılabilirsiniz.  

6)Pek çok kişiye ilham dağıtan atölyelerimizde yönderimizle sesli veya  görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yönderle Lise platformu olarak kullanıcılarımıza her zaman kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunmak temel amaçlarımızdandır.

Paketlerimizin fiyatlarının açılışa özel olduğunu belirtir, kullanıcılarımızın platformumuzu daha iyi tanıması ve deneyimlemesi amacıyla paket fiyatları bu ölçüde belirlenmiştir.

 

Yönderle Lise Paketleri:

 

a)Açılışa Özel Yönderinle Tanışma Atölyesi (5dk) 

b)İlham ve Tecrübe Atölyesi (20dk)

c)İlham ve Tecrübe Atölyesi (30dk)

d)İlham ve Yönderlik Atölyesi (1Aylık)

Süre: 5dk 

Fiyat:Ücretsiz

Kazanımlar:

1)Yönderini Tanı!

2)Atölyeler Hakkında Sorularını Sor!

3)İlham ve Tecrübe Atölyelerine katılmaya adım atarak hayallerine ve hedeflerine ulaş!

Süre:20 dk

Fiyat:19.99 TL

Kazanımlar:

1)Üniversite sınavı hazırlık süreciyle alakalı olarak kafana takılan soruları sor!

2)Yönderin ile Tecrübe Aktarımı gerçekleştir!

3)Kaynaklar ve Çalışma Metotları hakkında bilgi al!

4)Çok daha fazlası…

Süre: (30 dk)

Fiyat:24.99 TL

Kazanımlar:

a)Üniversite sınavı hazırlık süreciyle alakalı olarak kafana takılan soruları sor!

b)Yönderin ile Tecrübe Aktarımı gerçekleştir!

c)Kaynaklar ve Çalışma Metotları hakkında bilgi al!

d)Çok daha fazlası…

Süre:1 AYLIK

Fiyat:149.99

Kazanımlar:

a)Kişiye Özel Seviye Tespit ve Durum Analizi Görüşmesi

b)Hedef Analizi ve Kişiye Özel Çalışma Yöntemleri Tespiti

c)Kişiye Özel Dijital Ajanda Entegrasyonu

d)Haftalık 30 DK Görüntülü ‘’Yönderinle İlham ve Tecrübe Atölyesi’’

e)Günlük Dijital Ajanda Aracılı Kontrol Takip Sistemi ve Geri Bildirim

f)Seviye ve Gidişat Analizi Tespiti

g)TYT/AYT Analiz Çalışmaları Tespiti

h)Kişiye Özel Deneme Analizi Tespiti

ı)Kaynak/Konu/Soru/Deneme Takibi

i)Motivasyon Desteği

Paketleri alırken herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Yönderle Lise platformu olarak kullanıcılarımıza her zaman kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunmak temel amaçlarımızdandır.

Paketlerimizin fiyatlarının açılışa özel olduğunu belirtmek isteriz. Kullanıcılarımızın platformumuzu daha iyi tanıması ve deneyimlemesi amacıyla paket fiyatları bu ölçüde belirlenmiştir.

Süreç içerisinde paket fiyatlarımız güncellenecektir.

Kaliteden ödün vermemek şartıyla her bütçeye uygun olacak şekilde bir paket fiyatları güncellemesi yapılacaktır.

a)Kredi kartı ve/veya banka kartı kullanmayan kullanıcılarımız platformumuz üzerinden satın almak istediği paketi seçebilir EFT/HAVALE yolu aracılığıyla seçtiği paketi satın alabilir.

 

b)Kredi kartı ve/veya banka kartı kullanmayan kullanıcılarımız platformumuz üzerinden satın almak istediği paketi seçebilir ve D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayardan 5 TL ücret karşılığında anında ‘’İninal Kart’’ çıkarabilir, kartı çıkardığı yerde İninal Karta para yüklemesi gerçekleştirerek platformumuz üzerinden satın almak istediği paketi seçtikten sonra güvenli bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirerek, yönderinin tecrübeleriyle kavuşabilirsin.

İninal Kart hakkında ayrıntılı bilgileri İninal Kart web sitesinde bulabileceğinizi, İninal Kartın platformumuz ödeme süreçlerinde yüzde yüz uyum ile çalıştığını da tekrardan hatırlatmak isteriz.

Platformumuzda yer alan ilgili paketlerin satın alma süreçlerinde kredi kartı ve/veya banka kartı kullanıyorsanız herhangi bir endişe duymamanızı tavsiye ederiz. Platformumuz KVKK kapsamında bilgilerinizin korunmasına yönelik alınabilecek bütün korunma mekanizmalarını faaliyete geçirmek için çalışıyor.

Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirme sürecinizde, Türkiye’de e-ticaret konusunda bilinen büyük kurum ve kuruluşların çalıştığı aracı bir ödeme alt yapısı ile çalışıyoruz ve böylelikle güvenlik alt yapısı konusunda ve kredi kartı ve/veya banka kartı bilgileriniz konusunda yaşayacağınız endişeleri en aza indirmek için gayret ediyoruz.

 

Çalıştığımız aracı ödeme alt yapısı PAYTR; 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olup, aynı zamanda Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) üyesidir.PayTR ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. 

Sektörün alanında en köklü kuruluşu olan ve ödeme aracı olarak çözüm ortağımız olan PayTR sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamaları ile hak sahiplerini güvende tutuyor. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir.

Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

Platformumuz(web sitemiz);SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerimizi güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece kullanıcılarımızın ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmaktayız.

İlham kaynağı olan atölyelerimizde sizlere tecrübelerini aktaran ve sizlere ilham dağıtmak için çok çalışan Yönderlerimizle gerçekleştirdiğiniz görüşmeler hakkında bizimle değerli fikirlerinizi ve katkılarını paylaşabilir, atölyelerimizin çok daha fazla kişiye ilham kaynağı olabilmesi için her yerde bizlerden bahsedebilirsiniz!

Görüşme esnasında Yönderimiz kaynaklı sıkıntılar yaşandığı taktirde aldığınız yönderlik hizmeti size uygun olduğunuz tarih ve saatte tekrar sunulacaktır. Tekrar görüşmenin sizlere sunulması için görüşme esnasında yaşadığınız problemi yönderimizle paylaşmanız gerekmektedir, sonrasında karşınıza çıkacak olan geri bildirim formunda bu konuyu bizlere ilettiğiniz taktirde yönderimizin de onayıyla birlikte yönderlik görüşmesi en yakın tarihe seçtiğiniz opsiyonlara göre ertelenecektir.

Platformumuz, kullanıcılarımızın en fazla verimi alabilmesi için özel tasarlanmış olup sitemiz üzerinde hiçbir ayrıntı atlanmamıştır. Yönderlik görüşmelerinizi herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan kendi platformumuz üzerinden bilgisayar, telefon veya tabletten girerek hiçbir sorun ile karşılaşmadan görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yönderle için yaktığımız kıvılcıma destek olmaya, bizlerin ve aday öğrencilerin hayallerini paylaşmaya istekli, sevgili üniversite öğrencisi; üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere destek olurken kendi kişisel gelişimine ve yetkinliklerine katkı sağlayabileceğin aynı zamanda sosyal ağını da genişletebileceğin çevrimiçi tecrübe aktarım platformuna atacağın kıymetli adımlar adına teşekkür ederiz.

Platformumuz üzerinde yer alan ‘’Yönder Ol’’ sekmesine girip başvuru formunu doldurarak süreci başlatabilirsiniz. Yaptığınız başvurular ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve başvuru formunda iletmiş olduğunuz iletişim kanalları arayıcılığıyla sizlere en kısa sürede geri dönüş tarafımızca sağlanacaktır. Hayallerimize ortak olmaya çalıştığınız ve yönderle için yaktığımız kıvılcıma destek olduğunuz için teşekkür ederiz!

Yönderle Üniversite İçin S.S.S.

a)21.yüzyıl dünyasındaki üniversite öğrencilerinin yetkin kişilerden ilham alabilmeleri ve kariyer yolculuklarında kendilerini geliştirebilme fırsatını yakalayabilmeleri için üniversite öğrencilerini Türkiye’nin en iyi profesyonel eğitmenlerinin ve akran eğitmenlerinin hazırlamış olduğu sertifikalı dijital ilham ve yetkinlik atölyelerinde buluşturuyoruz.

Herhangi bir üniversite veya bölüm farketmeksizin bizlerin hayallerini paylaşmak isteyen ve yakılan kıvılcıma destek olmak isteyen üniversite öğrencilerini; platformumuzda yer alan diğer üniversite öğrencileriyle buluşturup akran iş birliğine dayalı bir öğrenme ortamı sunarken, ortaya çıkacak yeni fikirlere ev sahipliği yapıyoruz.

b)Yönderle Üniversite’nin Temel Değerleri Nelerdir?

İş Kalitesi
Yardımseverlik
Hoşgörü
Toplum Bilinci
Gönüllülük
Girişimcilik
İlham Almak ve İlham Olmak
Dürüstlük
Saygı
Liderlik
Takım Çalışması
Akran Dayanışması ve İş Birliği

Yönderle Üniversite, herhangi bir üniversite veya bölüm farketmeksizin öğrencilerin 21. Yüzyıl yetkinlikleri konusunda bilgili ve deneyimli olmalarını sağlayacak; eğitimin dijitalleşmesini ve daha nitelikli olmasını amaç edinecek yeni nesil ilham kaynağıdır.

750 kişiyi aşkın üniversite öğrencisiyle yaptığımız araştırmalar sonucunda; herhangi bir üniversite veya bölüm ayırt etmeksizin öğrencilerin kendilerine ilham olarak alabilecekleri kişilerin olmadığını ve kendilerini 21. Yüzyıl yetkinlikleri konusunda yetiştirebilecekleri platformların yetersiz olduğunu bildiriyorlar.


Biz de ‘’Yönderle’’ platformu olarak ilgili konu üzerinde yaptığımız çalışmalarla eğitimin dijitalleşmesini ve daha nitelikli olmasını amaç edindiğimiz için bu platformu oluşturduk.Üniversite öğrencilerini ekonomik fiyatlarla Türkiye’nin en iyi profesyonel eğitmenlerinin ve akran eğitmenlerinin hazırlamış olduğu sertifikalı dijital ilham atölyelerinde buluşturuyoruz.

21.yüzyıl dünyasını yakından takip etmek, kariyer yolculuğunda ilham alabilmek ve kendini geliştirebilme fırsatı yakalamak istiyorsan sitemiz üzerinde yer alan üye ol sekmesi arayıcılığıyla platformumuza hemen kayıt olabilirsin!

Kayıt Olurken Neden Mail Adresimi ve Telefon Numaramı Veriyorum?

Platformumuz, kullanıcılarımızın en fazla verimi alabilmesi için özel tasarlanmış olup sitemiz üzerinde hiçbir ayrıntı atlanmamıştır. Kullanıcılarımız platformumuzdaki gelişmelerden haberdar olmak, üyelik işlemlerini rahat gerçekleştirmek ve en iyi hizmeti alabilmek için mail adresini ve telefon numarasını sisteme kaydediyor. Böylece en verimli kullanım deneyimini yaşamış oluyor. Verilen bilgiler platformumuzda kişisel verileri koruma kanunu kapsamında değerlendiriliyor, ilgili konudaki ayrıntılar için sitemizdeki Gizlilik Sözleşmesini okuyabilirsiniz.

Platformumuzda yer alan yer alan ‘’Yönderle/Üniversite’’ sekmesi aracılığıyla profesyonel eğitmenlerimizin ve akran eğitmenlerimizin hazırlamış olduğu platformumuz üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleşecek sertifikalı dijital ilham ve yetkinlik atölyelerini görüntüleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ilham atölyelerine tıklayarak atölye hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

1)Eğitmenlerin profillerine eriştiğinizde eğitmenlerimizin bilgilerine ve deneyimlerine ulaşabilir, gerçekleşecek ilham ve yetkinlik atölyeleri hakkında bir soru işaretiniz olduğu taktirde platformumuz üzerinden eğitmenlerimizin profil sayfasında yer alan ‘’Eğitmene Sor’’ butonuna tıklayarak sizin için özel olarak hazırlanmış profilinizdeki mesaj sekmesi aracılığıyla eğitmenimize ulaşabilirsiniz.

2)Mesaj sekmesi aracılığıyla eğitmenimize mesaj gönderirken ”Kullanıcı Adına Soru Sormak İstediğiniz Eğitmenin Adını” yazmanız gerekmektedir.

 

1)Katılmak istediğiniz dijital ilham ve yetkinlik atölyelerini belirledikten sonra ilgili eğitimlerin satın alma sürecini tamamlamalısınız. 

2)İlgili süreç sonrasında atölyenin gerçekleşeceği tarihlerde ve saatlerde kullanıcı adınız ve şifreniz ile web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

3)Size özel tanımlanmış profil sayfanızda yer alan ”İlham Atölyeleri” sekmesi ile ”Katılacağınız İlham Görüşmeleri” başlığı altında görüşme atölyelerini görüntüleyebilir, herhangi bir ek platform veya uygulama indirmeye gerek kalmadan atölyelerimize katılabilir, kariyer yolculuğunda kendini geliştirmenin mutluluğuna ulaşabilirsiniz.

4)Oluşturulan ilgili görüşmelere eğitimin başladığı saatte tıklayıp ”Görüşmeyi Başlat” ve ”Görüşmeye Katıl!” butonlarına tıklayarak eğitimin gerçekleşeceği ilham ve tecrübe atölyesine katılabilirsiniz. 

Dijital İlham ve Yetkinlik Atölyelerine Katılım Ücretleri eğitimin gerçekleşeceği gün sayısı ve toplam saat aralığı, aktarılacak uygulama kazanımları doğrultusunda atölyeye katılabilecek maksimum öğrenci sayısı vb. doğrultusunda değişmektedir.

 

Platformumuz üzerinde yer alan Yönderle Üniversite sekmesi aracılığıyla gerçekleşecek dijital ilham ve yetkinlik atölyelerini görüntüleyebilir, ücretler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Yönderle Üniversite platformu olarak kullanıcılarımıza her zaman kaliteli ve ekonomik bir hizmet sunmak temel amaçlarımızdandır.

Dijital İlham ve Yetkinlik Atölyelerine Katılım Ücretlerinin açılışa özel olduğunu belirtmek isteriz. Kullanıcılarımızın platformumuzu daha iyi tanıması ve deneyimlemesi amacıyla katılım ücretleri bu ölçüde belirlenmiştir.

Süreç içerisinde katılım ücretlerimiz güncellenecektir.

Kaliteden ödün vermemek şartıyla her bütçeye uygun olacak şekilde bir katılım ücretlerinde güncellemeler yapılacaktır.

a)Kredi kartı ve/veya banka kartı kullanmayan kullanıcılarımız platformumuz üzerinden katılmak istediği dijital ilham ve yetkinlik atölyesini seçebilir EFT/HAVALE yolu aracılığıyla seçtiği atölyeye katılabilir.

 

b)Kredi kartı ve/veya banka kartı kullanmayan kullanıcılarımız platformumuz üzerinden satın almak istediği paketi seçebilir ve D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayardan 5 TL ücret karşılığında anında ‘’İninal Kart’’ çıkarabilir, kartı çıkardığı yerde İninal Karta para yüklemesi gerçekleştirerek platformumuz üzerinden katılmak istediği dijital ilham ve yetkinlik atölyesini seçtikten sonra güvenli bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirerek, atölyedeki eğitmenin tecrübeleriyle kavuşabilirsin.

İninal Kart hakkında ayrıntılı bilgileri İninal Kart web sitesinde bulabileceğinizi, İninal Kartın platformumuz ödeme süreçlerinde yüzde yüz uyum ile çalıştığını da tekrardan hatırlatmak isteriz.

Platformumuzda yer alan ilgili paketlerin satın alma süreçlerinde kredi kartı ve/veya banka kartı kullanıyorsanız herhangi bir endişe duymamanızı tavsiye ederiz. Platformumuz KVKK kapsamında bilgilerinizin korunmasına yönelik alınabilecek bütün korunma mekanizmalarını faaliyete geçirmek için çalışıyor.

Ödeme işlemlerinizi gerçekleştirme sürecinizde, Türkiye’de e-ticaret konusunda bilinen büyük kurum ve kuruluşların çalıştığı aracı bir ödeme alt yapısı ile çalışıyoruz ve böylelikle güvenlik alt yapısı konusunda ve kredi kartı ve/veya banka kartı bilgileriniz konusunda yaşayacağınız endişeleri en aza indirmek için gayret ediyoruz.

 

Çalıştığımız aracı ödeme alt yapısı PAYTR; 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olup, aynı zamanda Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) üyesidir.PayTR ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. 

Sektörün alanında en köklü kuruluşu olan ve ödeme aracı olarak çözüm ortağımız olan PayTR sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamaları ile hak sahiplerini güvende tutuyor. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir.

Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

Platformumuz (web sitemiz);SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerimizi güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece kullanıcılarımızın ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmaktayız.

Yetkinlik ve İlham kaynağı olan atölyelerimizde sizlere tecrübelerini aktaran ve sizlere ilham olmak için çalışan ‘’Eğitmenlerimizle’’ gerçekleştirdiğiniz atölye çalışmaları hakkında bizimle değerli fikirlerinizi ve katkılarını paylaşabilir, atölyelerimizin çok daha fazla kişiye yetkinlik ve ilham kaynağı olabilmesi için her yerde bizlerden bahsedebilirsiniz!

Yönderle ekibi olarak kendi değerlerimizi ve ülkemizin kültüründen aldığımız değerleri bu platform üzerinde birleştiriyoruz ve her işimizi yaparken önce değerlerimizle uygun olup olmadığına dikkat ediyor, bu değerler önderliğinde sizleri Yönderlerimizin ve eğitmenlerimizin atölyelerinde buluşturuyoruz.

Platformumuz, kullanıcılarımızın en fazla verimi alabilmesi için özel tasarlanmış olup sitemiz üzerinde hiçbir ayrıntı atlanmamıştır. 

Katılacağınız Dijital İlham ve Yetkinlik Atölyelerinize herhangi bir uygulama indirmeye gerek kalmadan kendi platformumuz üzerinden bilgisayar, telefon veya tabletten girerek size özel tanımlanmış profil sayfanız aracılığıyla atölyenin gerçekleşeceği tarih ve saatte hiçbir sorun ile karşılaşmadan katılımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital İlham ve Yetkinlik Atölyelerine katılımınız gerçekleştikten sonra ilgili atölyeleri gerçekleştirecek eğitmenlerimizin belirlemiş olduğu uygulama çalışmaları/devam durumu/ ödevlendirme vb. gibi şartları sağlamanız ile birlikte sizin için özel olarak hazırlanmış karekodlu detaylı bilgilendirmelerin yer aldığı(eğitmen, tarih, yetkinlik kazanımları vb.) dijital sertifikanız bizlere iletmiş olduğunuz iletişim kanalları aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Katıldığınız dijital ilham ve yetkinlik atölyelerin sertifikalarını alarak gelişiminizi belgelemenin tadına varın!

Yönderle platformu üzerinden gerçekleştireceğin çevrimiçi atölye çalışmalarıyla üniversite öğrencilerine ilham kaynağı olmak ve değişen 21.yüzyıl dünyasını onlarla tanıştırmak için atacağın kıymetli adım adına teşekkür ederiz!

 

Platformumuz üzerinde yer alan ‘’Eğitmen Ol’’ sekmesine girip başvuru formunu doldurarak süreci başlatabilirsiniz. Yaptığınız başvurular ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve başvuru formunda iletmiş olduğunuz iletişim kanalları arayıcılığıyla sizlere en kısa sürede geri dönüş tarafımızca sağlanacaktır. 

Hayallerimize ortak olmaya çalıştığınız ve yönderle için yaktığımız kıvılcıma destek olduğunuz için teşekkür ederiz! Eğitmen başvuru formunu doldururken herhangi bir sorunuzda bize iletişim kanalları arayıcılığıyla ulaşabileceğinizi bildirir, başvuru sürecinde çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.