Mesaj atmak için lütfen giriş yapınız.
Müsait
Berk Sevimli
AYBÜ
,
Uzay ve Havacılık Mühendisliği
,
Merhabalar, adım Berk Sevimli 25 Mayıs 2000 yılında Ankara’da doğdum. 20 yıllık yaşamım boyunca hep Ankara’daydım. Şuanda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uzay ve Havacılık bölümünde lisans öğrencisiyim. Süleyman Demirel Anadolu lisesi mezunuyum. Liseye geçerken yeni sınav sistemi olan TEOG'a ilk giren öğrencilerden oldum. Üniversite sinavinda iken ilk tyt-ayt öğrencilerinden oldum. Yani hayatım boyunca yeni sınav sistemlerini ilk deneyen bir öğrenci oldum. Üniversite sınavına iki kez girdim lise son sınıfta yaptığım hatalar yüzünden hiç beklemedigim bir sonuç olan 106.000 gibi bir sıralama yaptım mezuna kaldım ve mezun senemde ilk sene yaptığım hataları analiz ederek daha çok çalışarak 34.000 sıralamaya çektim sıralamamı ve şuan istediğim bölümdeyim. Daha ilkokuldan beri yazmaya, oynamaya ve sahnede olmaya çok ilgim oldu. İlkokulda sürekli hikâye yarışmalarına katılırdım. Liseye geçince biraz yazmayı bırakıp ilgimin olduğu diğer alanlara yöneldim. Lise yıllarımda korodaydım aynı zamanda tiyatrolarda da rol alıyordum. Gerek ailem gerek ise korom ile yurtdışına çok kez çıktım. Korom ile ödüllerimiz var hem Türkiye’de hem de Makedonya’da. Üniversitede hazırlığı yarı dönemde geçtim ve ocakta hazırlığı bitirmiş oldum. Irregular öğrenci olmamak için okulu dondurdum ve ocaktan eylüle kadar okulum donuktu bu süreçte okulla ilgili kendimi geliştirdim ve dil öğrendim. Ben nasıl biriyim; merak ederim, araştırırım ve çok fazla okurum, arkadaşlarımla görüşmeyi severim. 3 kişisiniz ve 101 oynayacaksanız 4. benimdir, 5 kişi oyuna girecek ama 4 kişiyseniz 5. Benimdir. Kısa bir dönem Sınav dershanesinde İngilizce etüt öğretmenliği deneyimim oldu. Pandemi süreci boyunca hobilerime daha çok zaman ayırdım. Şuan powerlift sporuyla ilgileniyorum, ekonomi öğreniyorum, kodlama dilleri öğreniyorum, Dolmuş Dergi bünyesinde yazarım aynı şekilde Dolmuş Dergi Sosyal Medya moderatörüyüm. Okul başladığından beri Code for Innovation Belenus takımının aerodinamik kısmında çalışma yapmaya başladım. Dillere çok ilgim vardır birçok dili giriş seviyesi de olsa bilmekteyim. Araştırma aşığı biri olarak bir çok konuda araştırma yapar ve yazı yazarım. Hayatıma yeni şeyler katmak ve kendimi daha da geliştirebilmek için bu yola çıktım. Saygılarımla…

Yönderimizle görüşme gerçekleştirebilmek için randevu almalısın!

Merak ettiğin şeyler mi var? Yönderimize rahatlıkla sorularını sorabilirsin!

Neden Yönderiniz Olmalıyım?

Kısa bir dönem Sınav dershanesinde İngilizce etüt öğretmenliği deneyimim oldu. Pandemi süreci boyunca hobilerime daha çok zaman ayırdım. Şuan powerlift sporuyla ilgileniyorum, ekonomi öğreniyorum, kodlama dilleri öğreniyorum, Dolmuş Dergi bünyesinde yazarım aynı şekilde Dolmuş Dergi Youtube ve Spotify moderatörüyüm. Dillere çok ilgim vardır birçok dili giriş seviyesi de olsa bilmekteyim. Almanca A2 düzeyinde biliyorum, İngilizcem C seviyesinde. Araştırma aşığı biri olarak bir çok konuda araştırma yapar ve yazı yazarım. Okul başladığından beri Code for Innovation Belenus takımının aerodinamik kısmında çalışma yapmaya başladım.

Daha Öncesinde Neler Yaptım?

Kızılay kan bağışçısıyım, bir dönem arkadaşlarıma gönüllü olarak mentörlük verdim bu mentörlüğümün içinde ders takibi, kitap önerileri ve soru analizleri oldu.
Berk Sevimli

Eğitmenimizle görüşme gerçekleştirebilmek için randevu almalısın!

Merak ettiğin şeyler mi var? Eğitmenimize rahatlıkla sorularını sorabilirsin!

Eğitmenlik Deneyimleri

Diğer Tecrübe ve Deneyimler

Yönder’in Zaman Tüneli

Latest Activity

Üzgünüz, her hangi bir etkinlik bulunamadı. Lütfen farklı bir filtre kullanmayı deneyin.

Kurslarım
Nisan 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
close-link