Mesaj atmak için lütfen giriş yapınız.
Gonca Yavuz
Müsait Değil
Görüşme Başlat
EĞİTMENE SOR!
İLHAM VE YETKİNLİK ATÖLYESİNE KATIL!
Tıkla ve Randevu Al
Yöndere Sor
Müsaitim! Şu anda Görüşme Gerçekleştirmek İçin Randevu Almalısın!
Linkedin Adresi:
Marmara Üniversitesi
Hukuk
Eşit Ağırlık
10.001-20.000
Yönderini Tanı!
Ben kim miyim... güneş ikizler, merkür aslan, venüs kova kadınıyım. İkizler burcu herkesle dost ve arkadaş olmak zorunda hissettiğimi rahatlıkla ifade edebilirim. Ama üzülerek söylemeliyim ki ikizler burcu olmak beni fazlasıyla yoruyor. Kafamda hep farklı bir gündem vardır ve çoğu zaman neyin peşinde olduğumu ben bile bilmem. Her şey aşırı umurumda, her şeyle kafayı bozmuşumdur. Bir şeyin umurumda olmaması için hiç olmaması gerekir. Neyin peşinde olduğumu bildiğim nadir zamanlarda olay çok daha farklı bir boyut kazanır. Bu anlarda teklif var ısrar var istediğim olana kadar yerlere kapanmalı ağlamak dahi vardır. Yıllardır mücadele etmemek için, mücadele ediyorum. İç dünyası olmayan biriyimdir her türlü duygumu bir şekilde dışa vururum. İçime atamam, susamam. Tetiklendikleri anlarda duygularımı bastıramam ve bastırmamı isteyen durumları meşrulaştırmayı kabullenemem. Haksızlığa asla tahammül edemem, haksızlık karşısında beyin kanaması geçiririm. Haksızlığa uğradığımda sesimi sağır sultana bile duyurabilirim. Zannediyorum ki bu sebepten hayatıma girmiş çoğu insan sık sık hukuk okumam gerektiğini öğütledi. Bugün Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Bölümümü seviyorum ve herkesin sevdiği bölümü okuması gerektiğine inanıyorum. Bu noktada bir kişiye dahi dokunabilecek olsam da elimden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Kendimi seviyorum ve mutlu edebilmek için elimden gelen her şeyi bıkmadan usanmadan üşenmeden yapabilirim. Mutluluğumun kölesiyim, karakterim mutluluğuma hizmet etmek için oluşturulmuş bir social constructtır. Hazırlanırken ayna karşısında klip çekmeyi, dans etmeyi seviyorum. Hatta bu sebeple sık sık her yere geç kalıyorum ne yazık ki. Sabah insanıyımdır, her gün erkenden kalkıyorum. Erken kalkan erken yol alır sözünün güvenirliğine de yüzde yüz inanıyorum. İletişim kurmayı, yeni insanlar tanımayı, onlarla kaynaşmayı seviyorum. Her insanın farklı bir desen olduğuna inanıyorum ve ruhuma yeni desenler katmayı seviyorum. Ruhumuzun hep desen desen olması dileğiyle Gonca Yavuz.
Eğitmenimizi Tanıyalım!
Eğitmenlik Deneyimleri
Diğer Tecrübe ve Deneyimler
Gönüllü Deneyimler
2018 ve 2019 yıllarında Akbank Şehrin İyi Hali projesinde yer alarak Darülaceze ziyaretinde bulundum. Marmara Üniversitesi hukuk kulüplerinden biriyle beraber Çorbada Tuzun Olsun Derneği bünyesinde çorba dağıtımı yaptım. Marmara Üniversitesi bünyesindeki bir hukuk kulübünün yönetim kurulu üyesiyim ve üniversite içerisinde yer alan birçok öğrenci kulübünde de aktif olarak yer almaktayım. Bir dönem yine okul bünyesindeki bir sanat kulübünün sosyal medya hesaplarını yönetme şansına sahip oldum.
Hobiler ve Aktiviteler
Ailemle ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi onlarla birlikte gezmeyi, farklı dünyaların mutfaklarını deneyimlemeyi, resim ve heykel workshoplarına katılmayı seviyorum İçerisinde bulunduğum öğrenci kulüpleri aracılığıyla faliyetler düzenlemeyi bu faliyetler vasıtasıyla yeni insanlar tanımayı bu sayede sosyalleşmeyi seviyorum.
Yönder’in Zaman Tüneli
Eğitmen’in Zaman Tüneli

Latest Activity

Üzgünüz, her hangi bir etkinlik bulunamadı. Lütfen farklı bir filtre kullanmayı deneyin.

Kurslarım
Üzgünüz, herhangi bir aktif görüşme paketi bulunamadı. Lütfen yönetici ile iletişime geçin.
Ocak 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031