Mesaj atmak için lütfen giriş yapınız.
Müsait Değil
Gonca Yavuz
Marmara Üniversitesi
,
Hukuk
,
Ben kim miyim... güneş ikizler, merkür aslan, venüs kova kadınıyım. İkizler burcu herkesle dost ve arkadaş olmak zorunda hissettiğimi rahatlıkla ifade edebilirim. Ama üzülerek söylemeliyim ki ikizler burcu olmak beni fazlasıyla yoruyor. Kafamda hep farklı bir gündem vardır ve çoğu zaman neyin peşinde olduğumu ben bile bilmem. Her şey aşırı umurumda, her şeyle kafayı bozmuşumdur. Bir şeyin umurumda olmaması için hiç olmaması gerekir. Neyin peşinde olduğumu bildiğim nadir zamanlarda olay çok daha farklı bir boyut kazanır. Bu anlarda teklif var ısrar var istediğim olana kadar yerlere kapanmalı ağlamak dahi vardır. Yıllardır mücadele etmemek için, mücadele ediyorum. İç dünyası olmayan biriyimdir her türlü duygumu bir şekilde dışa vururum. İçime atamam, susamam. Tetiklendikleri anlarda duygularımı bastıramam ve bastırmamı isteyen durumları meşrulaştırmayı kabullenemem. Haksızlığa asla tahammül edemem, haksızlık karşısında beyin kanaması geçiririm. Haksızlığa uğradığımda sesimi sağır sultana bile duyurabilirim. Zannediyorum ki bu sebepten hayatıma girmiş çoğu insan sık sık hukuk okumam gerektiğini öğütledi. Bugün Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. Sınıf öğrencisiyim. Bölümümü seviyorum ve herkesin sevdiği bölümü okuması gerektiğine inanıyorum. Bu noktada bir kişiye dahi dokunabilecek olsam da elimden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazırım. Kendimi seviyorum ve mutlu edebilmek için elimden gelen her şeyi bıkmadan usanmadan üşenmeden yapabilirim. Mutluluğumun kölesiyim, karakterim mutluluğuma hizmet etmek için oluşturulmuş bir social constructtır. Hazırlanırken ayna karşısında klip çekmeyi, dans etmeyi seviyorum. Hatta bu sebeple sık sık her yere geç kalıyorum ne yazık ki. Sabah insanıyımdır, her gün erkenden kalkıyorum. Erken kalkan erken yol alır sözünün güvenirliğine de yüzde yüz inanıyorum. İletişim kurmayı, yeni insanlar tanımayı, onlarla kaynaşmayı seviyorum. Her insanın farklı bir desen olduğuna inanıyorum ve ruhuma yeni desenler katmayı seviyorum. Ruhumuzun hep desen desen olması dileğiyle Gonca Yavuz.

Yönderimizle görüşme gerçekleştirebilmek için randevu almalısın!

Merak ettiğin şeyler mi var? Yönderimize rahatlıkla sorularını sorabilirsin!

Neden Yönderiniz Olmalıyım?

Ailemle ve arkadaşlarımla beraber vakit geçirmeyi onlarla birlikte gezmeyi, farklı dünyaların mutfaklarını deneyimlemeyi, resim ve heykel workshoplarına katılmayı seviyorum İçerisinde bulunduğum öğrenci kulüpleri aracılığıyla faliyetler düzenlemeyi bu faliyetler vasıtasıyla yeni insanlar tanımayı bu sayede sosyalleşmeyi seviyorum.

Daha Öncesinde Neler Yaptım?

2018 ve 2019 yıllarında Akbank Şehrin İyi Hali projesinde yer alarak Darülaceze ziyaretinde bulundum. Marmara Üniversitesi hukuk kulüplerinden biriyle beraber Çorbada Tuzun Olsun Derneği bünyesinde çorba dağıtımı yaptım. Marmara Üniversitesi bünyesindeki bir hukuk kulübünün yönetim kurulu üyesiyim ve üniversite içerisinde yer alan birçok öğrenci kulübünde de aktif olarak yer almaktayım. Bir dönem yine okul bünyesindeki bir sanat kulübünün sosyal medya hesaplarını yönetme şansına sahip oldum.
Gonca Yavuz

Eğitmenimizle görüşme gerçekleştirebilmek için randevu almalısın!

Merak ettiğin şeyler mi var? Eğitmenimize rahatlıkla sorularını sorabilirsin!

Eğitmenlik Deneyimleri

Diğer Tecrübe ve Deneyimler

Yönder’in Zaman Tüneli

Latest Activity

Üzgünüz, her hangi bir etkinlik bulunamadı. Lütfen farklı bir filtre kullanmayı deneyin.

Kurslarım
Nisan 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
close-link