Mesaj atmak için lütfen giriş yapınız.
Kaan Mert Güven
Eğitmen
Müsait Değil
Görüşme Başlat
EĞİTMENE SOR!
İLHAM VE YETKİNLİK ATÖLYESİNE KATIL!
Tıkla ve Randevu Al
Yöndere Sor
Müsait Değilim! Başka Bir Zaman Diliminde Görüşme Gerçekleştirmek İçin Randevu Almalısın!
Linkedin Adresi:
Yönderini Tanı!
Eğitmenimizi Tanıyalım!
Merhaba! Ülkemizin küçük ama değerli bir şehri olan Karabük'te doğdum, büyüdüm. Yarı zamanlı tıp öğrencisi ve tam zamanlı gönüllüyüm. "Tıptan her şey çıkar, arada bir doktor." sözünün karşılığı biriyim diyebiliriz. Üniversitedeki 6. yılıma girerken zamanımın çoğunu sivil toplum kuruluşlarına ve eğitimlere ayırdım. Yıllardır birçok ulusal ve uluslararası organizasyonda eğitmenlik yapıyorum. Gençlere, iş hayatında vazgeçilmez olarak nitelendirilen becerileri kazandırmak adına eğitimler, çalıştaylar, atölyeler düzenliyorum. Bunun yanında sıkı bir basketbol takipçisiyim ve geri kalan zamanlarım tıp okuyarak geçiyor.
Eğitmenlik Deneyimleri
Uluslararası Tıp Öğrencileri Birlikleri Federasyonu (IFMSA) tarafından düzenlenen eğitmen eğitimine katılmam ile eğitmenlik maceram başladı. IFMSA'de ilk sosyal beceri temelli çevrim içi çalıştayı düzenleyen eğitmenlerden biriyim. Ardından benzerlerini Türk Tıp Öğrencileri Birliği (TurkMSIC) için de organize ettim. Çeşitli ülkelerde 1000'den fazla kişiye 500 saatten fazla eğitim verdim. Bu süreçte kendimi geliştirmek adına İzgören Akademi Eğitmen Uzmanlık Programı dahil olmak üzere birkaç farklı eğitmen eğitimine ve eğitmen gelişim etkinliğine katıldım. Yeni eğitmenler ve kolaylaştırıcılar yetiştirmek adına 6 farklı eğitmen eğitiminde eğitmenlik yaptım. Aralarında Avrupa Elektrik Mühendisliği Öğrencileri Birliği (EESTEC), Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE), Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu (TPÖÇG) gibi gençlik organizasyonlarının da bulunduğu çeşitli organizasyonlarda dış eğitmen olarak eğitimler verdim. Halen TurkMSIC ve IFMSA'de aktif olarak eğitmen olmaya devam ediyorum.
Diğer Tecrübe ve Deneyimler
Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nde (TurkMSIC) aktif üye, yerel direktör, yerel yönetim ve ulusal yönetici olarak çeşitli görevlerde bulundum. Bu süreçte bağlı olduğumuz Uluslararası Tıp Öğrencileri Birlikleri Federasyonu'nda (IFMSA) ülkemizi temsil ettim ve çeşitli çalışma gruplarında çalıştım. Hem TurkMSIC hem de IFMSA bünyesinde eğitmenlik ve eğitim sistemlerinin kökten revize edilmesi ve geliştirilmesi adına yapılan çalışmalarda aktif rol aldım. Üniversitemizde Tıp Eğitimi Öğrenci Komisyonu (TEÖK) ve Nadir Hastalıklar Kulübü kurucu üyelerinden biriyim ve TEÖK'te yönetim kurulunda görevime devam ediyorum. Bunun dışında Uğur Böcekleri Derneği, LÖSEV, Öğrenme Tasarımları Gönüllü Ağı gönüllüsüyüm.
Gönüllü Deneyimler
Hobiler ve Aktiviteler
Sanırım eğitmenlik ve gönüllülük bir yandan benim için birer hobi 🙂 Bunlar dışında uzun zamandır basketbolu yakından takip ederim. Son zamanlarda ise Hamilton Müzikali ve onunla ilgili olan her şey en büyük hobim olabilir 🙂
Yönder’in Zaman Tüneli
Eğitmen’in Zaman Tüneli

Latest Activity

Üzgünüz, her hangi bir etkinlik bulunamadı. Lütfen farklı bir filtre kullanmayı deneyin.

Kurslarım
{"post_type":"course","post_ids":"4222","featured_style":"course4","grid_columns":"clear4 col-md-3","taxonomy":"course-cat","term":"yonderle-lise","gutter":"30","grid_number":"8","grid_excerpt_length":"200"}
Kullanıcıya tanımlanmış randevu tablosu bulunamadı.