Mesaj atmak için lütfen giriş yapınız.
Müsait
Kubilay Tutar
,
,

Yönderimizle görüşme gerçekleştirebilmek için randevu almalısın!

Merak ettiğin şeyler mi var? Yönderimize rahatlıkla sorularını sorabilirsin!

Neden Yönderiniz Olmalıyım?

Daha Öncesinde Neler Yaptım?

Kubilay Tutar
Merhabalar ben Kubilay öğretmen son 10 yılımı ülkenin birçok şehrinde farklı kurum ve kuruluşlarda “herkese” ingilizce öğretmeye çalışarak geçirdim. Hala aktif olarak öğretme işine devam ediyorum. 2008 Mustafa Kemal Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. İngilizce öğretmeye, İngilizceyi öğrenmeyi öğretmeye ve teknolojinin sınıflara aktarımı gibi konulara harcamış bir öğretmenim. Bununla birlikte “Eğitim Teknolojileri” üzerine yüksek lisans yapan bir öğrenciyim. Web Tasarım, Radyo Programcılığı, Ses Oyunculuğu, Oyunlaştırma, Fotoğrafçılık, Yazarlık konularıyla profesyonel olarak ilgileniyorum. Yayınlanmış 2 kitabım ve aktif olarak podcast yayını yapan bir radyom var. Bilginin paylaştıkça büyüdüğüne inanıyorum. Web 2.0 araçlarına ve teknolojiye, internet dünyasına özel bir ilgim var yıllar içerisinde edindiğim bilgileri hem eğitmenlere eğitimlerinde kullanmak için, hemde girişimcilere girişimlerini ve dijital varlıklarını bir adım daha ileriye götürmek için aktarmaya çalışıyorum. Şimdilik kayıt altına alabildiğim (öğrencilerim hariç) 6000 kişiye eğitimler verdim. Umarım görüşmek üzere;)

Eğitmenimizle görüşme gerçekleştirebilmek için randevu almalısın!

Merak ettiğin şeyler mi var? Eğitmenimize rahatlıkla sorularını sorabilirsin!

Eğitmenlik Deneyimleri

Hayatımın %75"i eğitim vermekle geçiyor. Yüz yüze, senkron ve asenkron eğitimlerim 15 yıldır aralıksız devam ediyor. Asenkron eğitim platformlarında 7 farklı kursum mevcut bununla birlikte kendi internet sitem üzerinden 12 farklı kurs programı yürütüyorum. Bu eğitimlerle şimdiye kadar 6000 öğrenene ulaştım. 103.00 dakika ders verdim ve 1200 farklı video içeriği hazırladım.

Diğer Tecrübe ve Deneyimler

Kendimi bildim bileli yazıyorum:) Tüm bu yazıların toplandığı 2 kitabım var. OADAM ve HİSKOPAT. 18 yıldır yerel ve ulusal radyo kanalları için radyo programları ve seslendirmeler yaptım. Ögretmen radyosu isimli bir radyo ile hala bu işe devam ediyorum. Bununla birlikte elektronik müzik merakım var şuan tüm platformlardan ulaşılabilecek 7 farklı müzik albümüm var. Profesyonel fotoğrafçılık yapıyorum. Bu güne kadar 42 ülke ve 300den fazla şehri gezme şansım oldu. Ayrıca HANDSAPP isimli öğretmen ve öğrenciler için iletişim aracı olarak tasarlanmış bir telefon uygulamasının sahibiyim. Findit isimli ödül almış kelime öğretimini hedefleyen kendi tasarımım bir kart oyunum var. Bilgiyi bulaştırmak için keyifle uykumdan çalıyorum.:)
Yönder’in Zaman Tüneli

Latest Activity

Üzgünüz, her hangi bir etkinlik bulunamadı. Lütfen farklı bir filtre kullanmayı deneyin.

Kurslarım
{"post_type":"course","post_ids":"4561","featured_style":"course4","grid_columns":"clear4 col-md-3","taxonomy":"course-cat","term":"yonderle-lise","gutter":"30","grid_number":"8","grid_excerpt_length":"200"}
close-link