Mesaj atmak için lütfen giriş yapınız.
Melih Taha AYTEP
Eğitmen
Müsait
Görüşme Başlat
EĞİTMENE SOR!
İLHAM VE YETKİNLİK ATÖLYESİNE KATIL!
Tıkla ve Randevu Al
Yöndere Sor
Müsaitim! Şu anda Görüşme Gerçekleştirmek İçin Randevu Almalısın!
Linkedin Adresi:
Yönderini Tanı!
Eğitmenimizi Tanıyalım!
8 Mayıs 1998 tarihinde doğdum; doğduğum günden beri aslında ''yaşam'' ile dostluğumuzu sıkı bir şekilde sürdürmeye çalışıyoruz.Hedeflediğim olayların arkasından gitmek ve entrikalı örgüleri çözmek ile geçiyor aslında zamanım. Her ne kadar ana okulu öğretmenim oyuncak hamurdan yapmış olduğum gerçeği andıran devasa kuleleri görünce ''ilerde iyi bir mimar'' olacak demiş olsada Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak, küçüklük hayalim ve ana öbeği insan olan hekimlik mesleğine adım attım ve şuanda da bu kutsal yolculukta 5.yılımdayım. Hayat dediğimiz aslında çok uzun bir yoldan bahsedilen ancak bizim jet hızıyla ilerlediğimiz; bazen taşlı bazen kumlu olan bu yolda kendime yeni deneyimler ve yetkinlikler katmayı aynı zamanda kendime kattığım bu yetkinlikleri ve deneyimleri bu yolculukta bana eşlik eden. yol arkadaşlarımla paylaşmayı seviyorum. Sahneyi, anlatmayı, birilerine bir şeyler anlatırken ki enerjimi, binlerce kişinin hayatına dokunmuş, iyiliği yaymayı hayatının mottosu haline getiren gönüllülük bilinciyle çalışan herkesle birlikte olmayı, vakit geçirmeyi seviyorum. ''Her nereyi düşlüyorsan oraya aitsindir.'' diye güzel bir söz vardır o zaman hayallerimizi beraber düşleyip ait olduğumuz yerlerde, bu hayat denen yolculukta birlikte bulunmak dileğiyle! Kucak Dolusu Sevgilerimle,
Eğitmenlik Deneyimleri
N-Training of New Trainers(Akran Eğitmen Eğitimi, Aralık 2018)//Topluluk Başkanı(Fırat TÖB,Fırat Üniversitesi)// ''Geri Bildirim Temelli İletişim Eğitimi'(2 Devlet Okulu, 4 Özel Kurum, Eş Eğitmen)//Bölge Koordinatörü(TurkMSIC) // Eğitici Eğitimi(İnanç Ayar, Eylül 2020)//Sosyal Beceriler Eğitmeni// Türk Tıp Öğrencileri Birliği(TurkMSIC),Ulusal Yönetici//'Tıp Öğrencileri Birliği Derneği (Ulusal Denetim Kurulu Üyesi)// Uğur Böcekleri Derneği// Liderlik Kampı(İzgören Akademi, Ağustos 2019)// Tıpta Kariyer Günleri Projesi (TurkMSIC, Proje Koordinatörü, Nisan 2019)// (70+ Yerel, Ulusal Etkinlik, Çalıştay, Kongre)//(700+Eğitimlerde Katılımcı Sayısı)
Diğer Tecrübe ve Deneyimler
Gönüllü Deneyimler
Türk Tıp Öğrencileri Birliği(TurkMSIC),Ulusal Yönetici//, ''Tıp Öğrencileri Birliği Derneği (Ulusal Denetim Kurulu Üyesi)'' Uğur Böcekleri Derneği (30 + Aktif Gönüllü Bilgilendirici Saha Çalışması, STK İş Birlikleri vb. )
Hobiler ve Aktiviteler
Fotoğraf Çekmek, Keman Çalmak 🎻, Yemek Yemek 🥰
Yönder’in Zaman Tüneli
Eğitmen’in Zaman Tüneli

Latest Activity

Kurslarım
Üzgünüz, herhangi bir aktif görüşme paketi bulunamadı. Lütfen yönetici ile iletişime geçin.
Ocak 2021
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031