Mesaj atmak için lütfen giriş yapınız.
Şeli Kantar
,
,

Yönderimizle görüşme gerçekleştirebilmek için randevu almalısın!

Merak ettiğin şeyler mi var? Yönderimize rahatlıkla sorularını sorabilirsin!

Neden Yönderiniz Olmalıyım?

Özgür Zihin Özgür Nefes Eğitimi // 2017 Delphin Mind MBSR ile Stres Azaltma Programı // 2016 Mindfulness Türkiye Film Analizi, Televizyon, Senaryo Kursu // 2016 Boğaziçi Üniversitesi “İllüzyonu Aşmak” Kişisel Gelişim Eğitimi // 2015 Metin Hara & İnsana Güven Essence Kişisel Gelişim Semineri // 2013 Crowne Plaza Outlook Kişisel Gelişim Semineri // 2012 Crowne Plaza R. Şanal ile Kuantum Düşünce Tekniği // 2006-2007 Quantum Infinity İngilizce Kursu // 1998 – 2001 Boğaziçi Üniversitesi Yoga, Meditasyon ve Nefes Teknikleri Yüzme

Daha Öncesinde Neler Yaptım?

Hareket Candır” adlı ekibin üyesi olarak sosyal sorumluluk projelerine gelir sağlanması a. Avrasya Maratonu’nda 15 km koşuda yer alarak b. ‘Kızlar Sahada’ başlığı altında kadınlardan oluşan bir futbol grubu kurup maçlar düzenleyerek, seyirci toplayarak ve çekilişler yaparak c. Sarp’ın Umudu Derneği için bağcık satarak Allen Carr Türkiye tarafından 35 kişinin sigarayı bırakmasına vesile olduğu gerekçesiyle teşekkür plaketi verilmesi Sarp’ın Umudu Derneği adına bir satış eğitimi verilmesi ve eğitime yapılan kayıtlar sayesinde toplanan bağışın derneğe ulaştırılması, böylece Canavan hastası çocuklara sedye alınmasına katkı sağlanması “Askıda Eğitim” projesi için gençlere gönüllü eğitim paylaşılması “Ada’ya Umut Ol” projesinde yer alarak SMA hastası Ada bebeğe bağış toplamak için bedelsiz eğitim verilmesi ve toplanan parayla Ada’nın tedavi görebilmesi için Amerika’ya gidişine katkı sağlanması “Bi’ Dünya İçerik” projesinde, burslu üniversite okumak isteyen gençler için kurumsal firmalara eğitim verilmesi ve bu firmalardan destek sağlanması.
Şeli Kantar
Şeli Kantar Satış ve İletişim Eğitmeni, Danışman, Yazar Wellness ürünler, restoran ve otel tekstili, turizm gibi sektörlerde 30 yıllık satış deneyimine sahip. Hilton BEYMEN’den Tupperware, Nikken ve Nilteks’e, çok sayıda markayla çalışma fırsatı oldu. Bugüne kadarki yaşanmışlık ve kazanımlarını paylaşarak çevresindekilerin hayatına dokunabilme ihtimali onu çok heyecanlandırmaya başladığında, kurumsal hayatını sonlandırmaya karar verdi. O güne kadar Mindfulness Türkiye’nin ‘MBSR ile Stres Azaltma Programı”ndan Delphin Mind’ın ‘Özgür Zihin, Özgür Nefes Eğitimi’ne, aldığı tüm eğitimlere; MasterCamp Eğitim Platformu’nun "Danışmanlık ve Eğitmenlik Sertifika Programı" adlı eğitimi ekledi. Şimdilerde, satış ve iletişim konularında eğitimler tasarlıyor, bu konuları kişisel gelişim ve psikoloji alanlarıyla harmanlayarak fark yaratıyor. Bireysel ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmeti veriyor. Ekonomi Doktorunuz platformunda düzenli olarak yazılarını yayınlıyor, eğitimlerini takip edebileceğiniz platformlardan bazılarıysa BÜMED Akademi, ValoremTeam, MasterCamp, Advicemy ve Udemy. Değer odaklı iş yapmaya çok önem veriyor, bu yüzden dönem dönem çeşitli vakıf ve dernekler adına eğitimler veriyor. Bu doğrultuda yaptığı en güncel projesi, Sarp’ın Umudu Derneği adına verdiği satış eğitiminin gelirleriyle Canavan hastalığına sahip çocuklara sedye alınmasına sağladığı katkı. Hayat şeklinin yapılan iş ile bütünleşip bir olması gerektiğine olan inancından dolayı, hayata olan tutkusunu işine yansıtıyor, yaptığı iş birlikleri ve projelerde bağ kurmaya, samimiyete, etkili iletişime öncelik veriyor.

Eğitmenimizle görüşme gerçekleştirebilmek için randevu almalısın!

Merak ettiğin şeyler mi var? Eğitmenimize rahatlıkla sorularını sorabilirsin!

Eğitmenlik Deneyimleri

Uzun yıllardır biriktirdiğim deneyimlerimi kurumsal ve bireysel eğitimler vererek paylaşıyorum.

Diğer Tecrübe ve Deneyimler

İş Geliştirme, dijital satış ve etkin iletişim konularında danışmanlık hizmeti veriyorum. Ayrıca ekonomidoktoru.com haber portalında, kendi alanım üzerine yazılar yazıyorum.
Yönder’in Zaman Tüneli

Latest Activity

Üzgünüz, her hangi bir etkinlik bulunamadı. Lütfen farklı bir filtre kullanmayı deneyin.

Kurslarım
{"post_type":"course","post_ids":"4293","featured_style":"course4","grid_columns":"clear4 col-md-3","taxonomy":"course-cat","term":"yonderle-lise","gutter":"30","grid_number":"8","grid_excerpt_length":"200"}
close-link