Mesaj atmak için lütfen giriş yapınız.
Yusuf Bahar
Psikolog & Eğitmen
Müsait
Görüşme Başlat
EĞİTMENE SOR!
İLHAM VE YETKİNLİK ATÖLYESİNE KATIL!
Tıkla ve Randevu Al
Yöndere Sor
Müsaitim! Şu anda Görüşme Gerçekleştirmek İçin Randevu Almalısın!
Linkedin Adresi:
Yönderini Tanı!
Eğitmenimizi Tanıyalım!
Herkese merhaba ben Yusuf! 4 Ocak tarihinde Adana'da dünyaya geldim. Çukurova Üniversitesi Psikoloji Lisans bölümünü onur öğrencisi olarak tamamlamış bulunmaktayım. Lisans hayatım boyunca birçok farklı alanda (klinik,adli,eğitim,insan kaynakları vb.) staj deneyimim bulunmaktadır. Şu anda aktif olarak Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu adlı toplulukta Eğitim Ofisi Koordinatörü olarak görev almaktayım. Hayat boyu öğrenmeyi yaşam mottosu haline getirmiş biri olarak öğrenme yolculuğuma devam etmekteyim.
Eğitmenlik Deneyimleri
2019 yılında Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu(TPÖÇG) Eğitmen Eğitimini tamamlamış; sonrasında birçok farklı lise, STK’da ve üniversitede non-formal education trainer olarak eğitimler gerçekleştirmiştir. Ardından TPÖÇG’te Eğitim Ofisi Koordinatörü olarak görev almıştır. Çalışma hayatı boyunca European Federation of Psychology Students' Associations (EFPSA), European Medical Students’ Associations (EMSA), Turkish Medical Students International Committee (TurkMSIC), Erasmus Student Network (ESN), ANSİAD, Sunman Akademi, Habitat Derneği, Genç Kızılay, Ruh Sağlığı Derneği ve Mersin Belediyesi başta olmak üzere birçok farklı platform ve belediye ile çeşitli eğitimler gerçekleştirmiştir. Pandemi sürecinde eğitimlerini online platformlara taşımıştır. 10-18 Ekim 2020 tarihleri arasında TPÖÇG Eğitmen Eğitimi Yaz Okulu adlı organizasyonu gerçekleştiren takımın bir lideri olup 9 gün süren Eğitmen Eğitimine eğitmen olarak katılmıştır. Bu organizasyonun temel amacı 12 yaygın eğitim eğitmeni yetiştirmektir.
Diğer Tecrübe ve Deneyimler
Lisans öğrenimini Çukurova Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Ayrıca, İstanbul Üniversitesi AUZEF Programıyla Sosyoloji lisans eğitimini almaya devam etmektedir. Yine lisans yıllarında, Çukurova Üniversitesi Psikoloji Kulübü’nün Yönetim Kurulu Üyeliğini yürütmüştür. Zorunlu stajını Adana Adliyesinde yapmış, gönüllü stajını ise özel bir klinikte tamamlamıştır. EFPSA'nın sosyal sorumluluk projelerinden biri olan Better Together Projesinin İstanbul Koordinatörü olarak görev almıştır. Aynı zamanda Öğrenme Tasarımları gönüllülüğüne devam etmektedir.
Gönüllü Deneyimler
Hobiler ve Aktiviteler
Yönder’in Zaman Tüneli
Eğitmen’in Zaman Tüneli

Latest Activity

Üzgünüz, her hangi bir etkinlik bulunamadı. Lütfen farklı bir filtre kullanmayı deneyin.

Kurslarım
{"post_type":"course","post_ids":"6792, 6534","featured_style":"course4","grid_columns":"clear4 col-md-3","taxonomy":"course-cat","term":"yonderle-lise","gutter":"30","grid_number":"8","grid_excerpt_length":"200"}
Kullanıcıya tanımlanmış randevu tablosu bulunamadı.