Yönder Ol

Yönderle'ye hoş geldin!

Yönderle için yaktığımız kıvılcıma destek olmaya, bizlerin ve aday öğrencilerin hayallerini paylaşmaya istekli, sevgili üniversite öğrencisi; üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere destek olurken kendi kişisel gelişimine ve yetkinliklerine katkı sağlayabileceğin aynı zamanda sosyal ağını da genişletebileceğin çevrimiçi tecrübe aktarım platformuna hoş geldin!

Yönderle, bitmek bilmeyen çalışma azmine sahip üniversite öğrencilerinin içindeki küçük kıvılcımların büyümesiyle oluşmuş, 21.yüzyıl bireylerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan; bireylerin kendilerini geliştirmelerini, kariyer yolculuklarında ilham almalarını ve ilham olmalarını sağlayan 2020 yılında kurulmuş bir sosyal girişimcilik projesidir.

Üniversite öğrencilerinin; üniversite sınavına hazırlanan öğrencilere sınav hazırlık sürecinde tecrübelerini aktardıkları, ilham oldukları, aday üniversite öğrencilerinin bilinçli tercih yapabilmelerine katkı sağladıkları, aday öğrencilerin hayallerine ortaklar bulabildikleri ve bunları gerçekleştirirken para kazandığı çevrimiçi tecrübe aktarım platformudur.

Üniversite öğrencilerinin; üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler ile tecrübe aktarım süresince yaptıkları görüşmeler neticesinde kazandıkları parayı ücret olarak alabilir ya da kazandıkları parayı süreç içerisinde platformda gerçekleşecek eğitimlerde veya atölye çalışmalarında kullanarak kendini geliştirme fırsatı yakalayarak değişen dünyayı yakından takip edebilir!

Başvuru süreciniz tamamlandıktan sonra ekibimiz tarafından başvurunuz değerlendirilecek ve başvuru formunda iletmiş olduğunuz iletişim kanalları arayıcılığıyla ayrıntılı bilgiler tarafınıza yönlendirilecektir.

Yönder başvuru formunu doldururken herhangi bir sorunuzda bize iletişim sayfasında yer alan kanallar arayıcılığıyla ulaşabileceğinizi bildirir, başvuru sürecinde kolaylıklar dileriz.

1Kişisel Bilgiler
2Belgeler
3YÖNDERLE!

Eğitim Bilgileri